• Inwestuj z nami

  Szukasz miejsca dla swojej inwestycji?

  Słupska Specjalna Strefa Ekonomiczna wskaże Tobie najlepszą lokalizację na Pomorzu Środkowym
  Więcej ...
 • Zaufali nam

  Szukasz partnera do współpracy?

  Sprawdź wśród naszych przedsiębiorców strefowych ...
  Więcej ...
 • Korzyści podatkowe

  Szukasz oszczędności?

  Inwestując w Słupskiej SSE możesz skorzystać z ulg podatkowych ...
  Więcej ...
 • Wystartuj z nami

  Masz ciekawy pomysł na innowacyjny biznes?

  Słupski Inkubator Technologiczny pomoże Ci wystartować ...
  Więcej ...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
ARiSW OZE SSSE SIT
formularz

Politechnika Koszalińska w Szczecinku

29 listopada 2016r. w Szczecinku odbyła się inauguracja roku akademickiego dla grupy 61 studentów, którzy rozpoczęli studia na Wydziale Przemysłu Drzewnego Politechniki Koszalińskiej.

Czytaj więcej...

140-sta inwestycja w Słupskiej SSE!

DJI 0013 Resizer 1280Na terenie Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Lęborku powstanie kolejny zakład produkcyjny. Firma ALU-SYSTEM Piotr Kałużny zainwestuje 6 mln zł i zatrudni 50 pracowników.

Czytaj więcej...

30.12.2016 - Rokowania

PARR S.A. zaprasza do zaprasza do rokowań mających na celu wyłonienie przedsiębiorcy, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Czytaj więcej...

30.12.2016 - Przetarg łączny - Podstrefy Redzikowo i Płaszewko

PARR S.A. zaprasza do składania ofert na przetarg łączny, mający na celu wyłonienie przedsiębiorców, którzy uzyskają zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej - Podstrefy "Redzikowo" i "Płaszewko" - oraz nabędą prawa do nieruchomości, na których będzie prowadzona działalność gospodarcza.

Czytaj więcej...

07.12.2016 - Środa z Funduszami Europejskimi dla osób planujących założenie działalności gospodarczej

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne „Środa z Funduszami dla osób planujących założenie działalności gospodarczej” poświęcone zagadnieniom związanym z zakładaniem działalności gospodarczej przy wsparciu Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Czytaj więcej...

05.12.2016 - SIT - spotkanie informacyjne na temat funduszy europejskich w 2017 roku

Spotkanie informacyjne: „Konkursy w 2017 roku w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020", odbędzie się w Słupsku. Kierowane jest do instytucji, które mogą ubiegać się o dofinansowanie oraz do wszystkich zainteresowanych korzyściami płynącymi z funduszy europejskich.

Czytaj więcej...

01.12.2016 - Księgowy Czwartek w SIT

W ramach cyklu Księgowe Czwartki zapraszamy Państwa wyjątkowo w pierwszy czwartek miesiąca (01.12.2016r.) na mini konferencję, na której wymienimy się doświadczeniem i wiedzą z zakresu prowadzenia rachunkowości i sporządzania sprawozdań finansowych.

Czytaj więcej...

Gospodarcze Inspiracje - zapraszamy do lektury

Zapraszamy do zapoznania się z kolejnym numerem Gospodarczych Inspiracji wydawanych przez Słupską Izbę Przemysłowo Handlową. W tym numerze można poczytać o nowej szkole w Słupsku, „Srebrnym Niedźwiedziu”, działalności lokalnych przedsiębiorców i ofercie inwestycyjnej regionu. Zapraszamy do lektury.

Czytaj więcej...

Oto Liderzy Srebrnego Niedźwiedzia Słupskiej Gospodarki

W dniu 18 listopada 2016r. w słupskiej filharmonii odbyła się uroczysta gala podsumowująca Konkurs Lider Promocji Słupskiej Gospodarki „Srebrny Niedźwiedź 2016”. Wydarzenie miało na celu wyróżnienie i nagrodzenie najbardziej wartościowych, innowacyjnych przedsiębiorstw, menedżerów gospodarki, zakładów rzemieślniczych oraz gospodarstw agroturystycznych, działających na terenie Ziemi Słupskiej.

Czytaj więcej...

Apel w sprawie budowy drogi ekspresowej S6 – możesz dołączyć swój podpis

Ta bardzo ważna inwestycja drogowa w północnej Polsce musi być zrealizowana - dołącz do apelu za S6!

Czytaj więcej...

Zainwestuj u nas !

PARR mapka podstrefy2016

Newsletter

Zapraszamy do listy subskrybentów ...
Odbieranie

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PARR S.A. informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002r. (Dz.U. Nr 144, poz.1204) o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Wyrażenie zgody jest niezbędne, aby otrzymywać newsletter.

Inwestorzy SSSE

Partnerzy