• Inwestuj z nami

  Szukasz miejsca dla swojej inwestycji?

  Słupska Specjalna Strefa Ekonomiczna wskaże Tobie najlepszą lokalizację na Pomorzu Środkowym
  Więcej ...
 • Zaufali nam

  Szukasz partnera do współpracy?

  Sprawdź wśród naszych przedsiębiorców strefowych ...
  Więcej ...
 • Korzyści podatkowe

  Szukasz oszczędności?

  Inwestując w Słupskiej SSE możesz skorzystać z ulg podatkowych ...
  Więcej ...
 • Wystartuj z nami

  Masz ciekawy pomysł na innowacyjny biznes?

  Słupski Inkubator Technologiczny pomoże Ci wystartować ...
  Więcej ...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
ARiSW OZE SSSE SIT

31.01.2017 - spotkanie informacyjne nt. wsparcia w ramach RPO Województwa Pomorskiego

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane dnia 31 stycznia 2017 r. poświęcone możliwościom pozyskania wsparcia przez przedsiębiorców w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 z Poddziałania 2.2.1. „Inwestycje profilowane - wsparcie dotacyjne".

Czytaj więcej...

Alert Deloitte - Rządowe wsparcie dla dużych przedsiębiorców

Deloitte informuje o aktualnych formach wsparcia dla dużych przedsiębiorców, którzy jeszcze w tym roku chcieliby skorzystać z pomocy.

Czytaj więcej...

10.02.2017 - Rokowania na prowadzenie działalności w Słupskiej SSE

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. działająca jako Zarządzający Słupską Specjalną Strefą Ekonomiczną zaprasza do rokowań mających na celu wyłonienie przedsiębiorcy, który uzyska zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Czytaj więcej...

Wesprzyj lokalne Organizacje Pożytku Publicznego!

1 procentJuż nie długo prawdopodobnie otrzymasz swój PIT za zeszły rok. Rozliczając się z Urzędem Skarbowym masz możliwość przekazania 1% na wybraną przez Ciebie organizację pożytku publicznego. Nie wahaj się! Ten 1% nic Ciebie nie kosztuje, a może pomóc tym, którzy naprawdę potrzebują Twojego wsparcia.

 

Czytaj więcej...

16.03.2017 - 15. Środkowopomorskie Targi Pracy

16 marca w godz. 11.00-17.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Śniadeckich 4 w Koszalinie odbędą się 15. Środkowopomorskie Targi Pracy GlobalLogic Job Fair 2017.

Czytaj więcej...

10.01.2017 - Seminarium biznesowe "Biznesowe układanki"

Słupskie Stowarzyszenie Innowacji Gospodarczych i Przedsiębiorczości zaprasza na seminarium biznesowe pod nazwą "Biznesowe układanki", które odbędzie się w dniu 10 stycznia br. w sali wykładowej SSIGiP przy ul. Tuwima 22a w Słupsku.

Czytaj więcej...

11.01.2017 - Lębork - spotkanie informacyjne z PIFE

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne organizowane w dniu 11 stycznia 2017 r. poświęcone możliwościom pozyskania wsparcia ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020 przez przedsiębiorców.

Czytaj więcej...

Mija kolejny rok, przyszedł czas podsumowań ...

strefa plakatJedenaście projektów inwestycyjnych w Słupskiej Strefie o wartości blisko 85 mln złotych i zatrudnieniu 640 osób. Zagospodarowany w 100% Słupski Inkubator Technologiczny, 30-stu najemców zatrudniających 325 osób. Ostatnie, nie mniej ważne, wspieranie rynku pracy, szkolnictwa zawodowego i wyższego. Tak można w skrócie scharakteryzować 2016 rok w PARR S.A.

Czytaj więcej...

Kronospan wybrany Pracodawcą Jutra 2016

Kronospan Szczecinek sp. z o.o. otrzymał prestiżowy tytuł Pracodawca Jutra za intensywne, szeroko zakrojone działania na rzecz młodych ludzi, przygotowujących się do życia zawodowego oraz rozpoczynających karierę w branży drzewno - meblarskiej.

Czytaj więcej...

Zainwestuj u nas !

PARR mapka podstrefy2016

Newsletter

Zapraszamy do listy subskrybentów ...
Odbieranie

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PARR S.A. informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002r. (Dz.U. Nr 144, poz.1204) o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Wyrażenie zgody jest niezbędne, aby otrzymywać newsletter.

Inwestorzy SSSE

Partnerzy