• Inwestuj z nami

  Szukasz miejsca dla swojej inwestycji?

  Słupska Specjalna Strefa Ekonomiczna wskaże Tobie najlepszą lokalizację na Pomorzu Środkowym
  Więcej ...
 • Zaufali nam

  Szukasz partnera do współpracy?

  Sprawdź wśród naszych przedsiębiorców strefowych ...
  Więcej ...
 • Korzyści podatkowe

  Szukasz oszczędności?

  Inwestując w Słupskiej SSE możesz skorzystać z ulg podatkowych ...
  Więcej ...
 • Wystartuj z nami

  Masz ciekawy pomysł na innowacyjny biznes?

  Słupski Inkubator Technologiczny pomoże Ci wystartować ...
  Więcej ...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
ARiSW OZE SSSE SIT
minibanerek Koszalin minibanerek 1procent minibanerek zapotrzebowanie minibanerek Lebork

28.03.2017 - Lębork - Śniadanie biznesowe "Prawo pracy w świetle nowelizacji przepisów"

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. wraz z Randstad Polska, Miastem Lębork i Pomorskim Brokerem Eksportowym zapraszają przedsiębiorców do udziału w śniadaniu biznesowym, w trakcie którego omówiona zostanie nowelizacja Kodeksu Pracy. W programie poruszane będą zagadnienia nt. zatrudniania cudzoziemców, zmian w prawie pracy.

Czytaj więcej...

Przedwiośnie z Pomorską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. – najbliższe wydarzenia i szkolenia na Pomorzu

PrzedwiosniePomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. ze Słupska z nowym rokiem kontynuuje pracę nad wspieraniem lokalnych przedsiębiorców m.in. poprzez rozwój oferty praktycznych szkoleń. Słupski Inkubator Technologiczny, zarządzany przez PARR, gdzie odbywa się większość szkoleń, jest regionalnym centrum wydarzeń kulturalno-gospodarczych, gromadząc „małych i dużych”, uczniów, studentów, inżynierów, przedsiębiorców, reprezentantów świata nauki i biznesu, a także administracji. W 2016 roku w blisko 80 wydarzeniach wzięło udział 5,3 tys. osób. Rok 2017 zapowiada się również interesująco.

Czytaj więcej...

Branżowe Programy Promocji

Udział w programach promocji umożliwi przedsiębiorcom ekspansję na nowe perspektywiczne rynki pozaunijne, często odległe i kosztowne, których ze względu na istniejące ryzyko oraz koszty przedsiębiorcy dotąd nie wybierali w swoich strategiach rozwoju.

Czytaj więcej...

17.03.2017 - Dzień otwarty firmy Lauber

Firma Lauber ze Słupska zaprasza do udziału w dniu otwartym, który odbędzie się 17 marca br.

Czytaj więcej...

16.03.2017 - III Akademickie Spotkania z Przedsiębiorczością

Akademia Pomorska w Słupgku zaprasza na III Akademickie Spotkania z Przedsiębiorczością, które odbędą się 16 marca br. w Holu Wydziału Filologiczno-Historycznego, przy ul. Arciszewskiego 22a.

Czytaj więcej...

14.03.2017 - Koszalin - Śniadanie podatkowe: Ceny transferowe - zmiany przepisów i kontrole cen transferowych

14.03.2017 Koszalin 

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Deloitte, Miasto Koszalin i Koszalińskie Instytucje Otoczenia Biznesu zapraszają przedsiębiorców na śniadanie podatkowe, które odbędzie się w dniu 14 marca 2017r. Podczas spotkania eksperci Deloitte omówią temat Zmiany przepisów w zakresie zmian cen transferowych i ich kontroli.

Spotkanie będzie bardzo dobrą okazją do wymiany doświadczeń, dyskusji oraz nawiązania nowych kontaktów przy wspólnym śniadaniu.

Czytaj więcej...

08.03.2017 - SIT - spotkanie dla Pań "Kobieta w biznesie"

Słupski Inkubator Technologiczny zaprasza na spotkanie w gronie kobiet, które stają przed wyborem: kariera zawodowa czy szczęśliwy zwiazek? Kobiety, które stają przed pytaniem jak podnieść jakość swojego życia? Szkolenie inspiruje do zbudowania strategii sukcesu w życiu zawodowym oraz prywatnym

Czytaj więcej...

03.03.2017 - spotkanie "START-IT" - Skuteczny e-mailing marketingowy

START IT
Serdecznie zapraszamy na trzecie spotkanie z cyklu START-IT, które odbędzie się w Słupskim Inkubatorze Technologicznym już 3 marca. Tematem spotkania będzie "Skuteczny e-mailing marketingowy".

 

 

Czytaj więcej...

23.02.2017 - SIT - Konferencja "Jak pozyskać środki unijne na rozwój przedsiębiorstwa?"

Firma Edoradca zaprasza przedsiębiorców do udziału w bezpłatnej konferencji na temat pozyskiwania środków unijnych na rozwój przedsiębiorstwa. Spotkanie odbędzie się w Słupskim Inkubatorze Technologicznym dnia 23 lutego 2017r. w godz. 10:00-12:00

Czytaj więcej...

02.03-05.05.2017 - Konkurs w ramach RPO WZP - Tworzenie i rozbudowa infrastruktury na rzecz rozwoju gospodarczego

Instytucja Zarządzająca Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie w ramach Działania 1.10 Tworzenie i rozbudowa infrastruktury na rzecz rozwoju gospodarczego, mający na celu stworzenie lepszych warunków do rozwoju MŚP poprzez zwiększenie atrakcyjności i dostępności stref inwestycyjnych.

Czytaj więcej...

Zainwestuj u nas !

PARR mapka podstrefy2016

Newsletter

Zapraszamy do listy subskrybentów ...
Odbieranie

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PARR S.A. informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002r. (Dz.U. Nr 144, poz.1204) o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Wyrażenie zgody jest niezbędne, aby otrzymywać newsletter.

Inwestorzy SSSE

Partnerzy