28.03.2017 - Lębork - Śniadanie biznesowe "Prawo pracy w świetle nowelizacji przepisów"

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. wraz z Randstad Polska, Miastem Lębork i Pomorskim Brokerem Eksportowym zapraszają przedsiębiorców do udziału w śniadaniu biznesowym, w trakcie którego omówiona zostanie nowelizacja Kodeksu Pracy. W programie poruszane będą zagadnienia nt. zatrudniania cudzoziemców, zmian w prawie pracy.

Czytaj więcej...

Przedwiośnie z Pomorską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. – najbliższe wydarzenia i szkolenia na Pomorzu

PrzedwiosniePomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. ze Słupska z nowym rokiem kontynuuje pracę nad wspieraniem lokalnych przedsiębiorców m.in. poprzez rozwój oferty praktycznych szkoleń. Słupski Inkubator Technologiczny, zarządzany przez PARR, gdzie odbywa się większość szkoleń, jest regionalnym centrum wydarzeń kulturalno-gospodarczych, gromadząc „małych i dużych”, uczniów, studentów, inżynierów, przedsiębiorców, reprezentantów świata nauki i biznesu, a także administracji. W 2016 roku w blisko 80 wydarzeniach wzięło udział 5,3 tys. osób. Rok 2017 zapowiada się również interesująco.

Czytaj więcej...

Branżowe Programy Promocji

Udział w programach promocji umożliwi przedsiębiorcom ekspansję na nowe perspektywiczne rynki pozaunijne, często odległe i kosztowne, których ze względu na istniejące ryzyko oraz koszty przedsiębiorcy dotąd nie wybierali w swoich strategiach rozwoju.

Czytaj więcej...

17.03.2017 - Dzień otwarty firmy Lauber

Firma Lauber ze Słupska zaprasza do udziału w dniu otwartym, który odbędzie się 17 marca br.

Czytaj więcej...

16.03.2017 - III Akademickie Spotkania z Przedsiębiorczością

Akademia Pomorska w Słupgku zaprasza na III Akademickie Spotkania z Przedsiębiorczością, które odbędą się 16 marca br. w Holu Wydziału Filologiczno-Historycznego, przy ul. Arciszewskiego 22a.

Czytaj więcej...

14.03.2017 - Koszalin - Śniadanie podatkowe: Ceny transferowe - zmiany przepisów i kontrole cen transferowych

14.03.2017 Koszalin 

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Deloitte, Miasto Koszalin i Koszalińskie Instytucje Otoczenia Biznesu zapraszają przedsiębiorców na śniadanie podatkowe, które odbędzie się w dniu 14 marca 2017r. Podczas spotkania eksperci Deloitte omówią temat Zmiany przepisów w zakresie zmian cen transferowych i ich kontroli.

Spotkanie będzie bardzo dobrą okazją do wymiany doświadczeń, dyskusji oraz nawiązania nowych kontaktów przy wspólnym śniadaniu.

Czytaj więcej...

08.03.2017 - SIT - spotkanie dla Pań "Kobieta w biznesie"

Słupski Inkubator Technologiczny zaprasza na spotkanie w gronie kobiet, które stają przed wyborem: kariera zawodowa czy szczęśliwy zwiazek? Kobiety, które stają przed pytaniem jak podnieść jakość swojego życia? Szkolenie inspiruje do zbudowania strategii sukcesu w życiu zawodowym oraz prywatnym

Czytaj więcej...