25-26.04.2017r. - staż w Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu S.A.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. zaprasza pracowników Centrów i Biur Obsługi Inwestora, Specjalnych Stref Ekonomicznych, Parków Przemysłowych i Przemysłowo - Technologicznych oraz przedstawicieli Jednostek Samorządowych na staż, który odbędzie się w dniach 25-26.04.2017r.

Czytaj więcej...

15. edycja konkursu dla przedsiębiorców - EY Entrepreneur of The Year

Rozpoczęła się 15. Edycja konkursu EY Przedsiębiorca Roku, prestiżowego programu biznesowego, obejmującego swoim zasięgiem blisko 60 państwa na świece. Zwycięzca polskiego etapu zyskuje nie tylko ogólnokrajową rozpoznawalność, ale staje się też reprezentantem Polski na światowym finale konkursu EY World Entrepreneur of the Year w Monte Carlo, gdzie wiosną 2018 roku ma szansę zostać najlepszym Przedsiębiorcą Świata.

Czytaj więcej...

„Zawodowcy” pilnie poszukiwani!

Rynek pracy przeżywa deficyt fachowców. Brakuje specjalistów, a zwłaszcza tych ze zmysłem i umiejętnościami technicznymi. Firmy działające w Słupskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej i Słupskim Inkubatorze Technologicznym, poszukują kandydatów do pracy z konkretnymi kwalifikacjami. Pożądani są absolwenci szkół zawodowych, technicznych, a także kierunków inżynierskich.

Czytaj więcej...