Webinarium 10 lutego 2022 r. - Granty inwestycyjne w ramach projektu Invest in Pomerania

Agencja Rozwoju Pomorza prowadzi nabór wniosków na pozyskanie grantów inwestycyjnych w ramach projektu „Invest in Pomerania”. W ramach konkursu przyjmowane są projekty mające na celu przygotowanie/ uzbrojenie terenów inwestycyjnych na np. budowę hali produkcyjnej, magazynowej itp. Konkurs kierowany jest do pomorskich przedsiębiorców z sektora MŚP. W związku z trwającym naborem wniosków zapraszamy przedsiębiorców zainteresowanych otrzymaniem dofinansowania na webinarium, które organizujemy 10 lutego br.  w godz. 11:00 -12:30.
 
W programie spotkania m.in.:

  • kto może ubiegać się o grant inwestycyjny 
  • najważniejsze zasady konkursu grantowego
  • kryteria wyboru projektów 
  • poziom dofinansowania
  • na jakie wydatki można uzyskać dofinansowanie 

Miejsce i termin webinarium
Webinarium odbędzie się w czwartek 10 lutego 2022 r. w godz. 11:00-12:30 na platformie ZOOM.
Spotkanie poprowadzi Maciej Silarski, Kierownik projektu Invest in Pomerania.

Read more ...

Ankieta - w zakresie rozwoju edukacji zawodowej z perspektywy funkcjonowania firmy

W nawiązaniu do podejmowanych przez samorządy lokalne i regionalne prac nad opracowaniem nowych strategii rozwojowych/oświatowych zwracamy się z uprzejmą prośbą o przekazanie oczekiwań/sugestii w zakresie rozwoju edukacji zawodowej z perspektywy funkcjonowania Państwa firmy.

PSI SLAJD GŁÓWNY 3

Głos przedsiębiorców jest w tym temacie najcenniejszy, stąd też będziemy wdzięczni za przekazanie do nas informacji w tym zakresie.

Read more ...

WEBINAR:„Przyciąganie talentów. Jak znaleźć, zatrudnić i zatrzymać najlepszych?"- 02.02.2022r.

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego oraz Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A serdecznie zapraszają wszystkich Innowatorów do udziału w kolejnej edycji cyklu spotkań tematycznych pod hasłem: „Pomorska podróż. Kierunek Innowacje! Czyli jak skutecznie przygotować i wdrożyć projekt badawczo – rozwojowy?”.

Już 2 lutego zatrzymamy się na przystanku pod hasłem Przyciąganie talentów. Jak znaleźć, zatrudnić i zatrzymać najlepszych?".

webinar opcja 1 2

 

Spotkanie zostanie przeprowadzone dla Państwa przez Pomorską Agencję Rozwoju Regionalnego.

Celem webinaru jest zapoznanie uczestników z budowaniem i wdrożeniem skutecznych projektów w zakresie zarządzania talentami i rozwojem pracowników. Pani Marzena Śmigielska, trenerka rozwoju osobistego oraz twórczyni programów szkoleniowych z komunikacji, asertywności czy motywacji opowie uczestnikom czym są talenty oraz jakie są kryteria ich identyfikacji.

Jeśli zastanawiacie się jakie są kluczowe funkcje programu talentowego i jak zatrzymać najbardziej utalentowanych pracowników, dołączcie do nas i porozmawiajcie z naszym ekspertem, który pokaże Wam jak budować strategię zarządzania talentami w firmie i tworzyć magię pracy.

Read more ...

Rekordowy rok nowych inwestycji w Słupskiej SSE!

Dzięki dużej odwadze i zaangażowaniu przedsiębiorców rok 2021 kończy się z rekordową ilością projektów inwestycyjnych w obszarze Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. W ramach Polskiej Strefy Inwestycji Zarząd Pomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. wydał 35 decyzji o wsparciu. Przedsiębiorcy zadeklarowali inwestycje o wartości blisko 1,3 mld zł przy utworzeniu 420 nowych miejsc pracy.

PSI grafika 2021 posumowanie gotowe

Read more ...