14.03.2017 Koszalin 

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Deloitte, Miasto Koszalin i Koszalińskie Instytucje Otoczenia Biznesu zapraszają przedsiębiorców na śniadanie podatkowe, które odbędzie się w dniu 14 marca 2017r. Podczas spotkania eksperci Deloitte omówią temat Zmiany przepisów w zakresie zmian cen transferowych i ich kontroli.

Spotkanie będzie bardzo dobrą okazją do wymiany doświadczeń, dyskusji oraz nawiązania nowych kontaktów przy wspólnym śniadaniu.


Termin: 14 marca 2017r. godz. 10:00 - 14:00

Miejsce: Urząd Miejski w Koszalinie, ul. Rynek Staromiejski 6-7, Sala 300 (3 piętro)

Organizatorzy: Deloitte i Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

Współorganizatorzy: Miasto Koszalin, Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koszalinie, Fundacja Centrum Innowacyjności i Przedsiębiorczości, Koszalińska Izba Przemysłowo-Handlowa oraz Północna Izba Gospodarcza oddział Koszalin


Program:

9:45 - 10:00 Rejestracja gości
10:00 - 10:05 Powitanie
10:05 - 10:20 Oferta Słupskiego Inkubatora Technologicznego - Marcin Ingielewicz - Specjalista w SIT
10:20 - 10:35 Rozwój działalności gospodarczej przy wsparciu Funduszy Europejskich - Krzysztof Szczepanik - Konsultant Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Koszalinie
10:35 - 12:00 Zmiany przepisów w zakresie cen transferowych - Agnieszka Mitoraj - doradca podatkowy i dyrektor w dziale doradztwa podatkowego oraz Piotr Diakowski - menedżer w dziale Doradztwa Podatkowego Deloitte
12:00 - 12:10 Przerwa kawowa
12:10 - 14:00 Kontrole cen tranferowych - Agnieszka Mitoraj - doradca podatkowy i dyrektor w dziale doradztwa podatkowego oraz Piotr Diakowski - menedżer w dziale Doradztwa Podatkowego Deloitte
14:00 Zakończenie spotkania

Rejestracja elektroniczna

Udział w spotkaniu jest bezpłatny dla przedsiębiorców z regionu, w tym funkcjonujących w ramach Podstrefy „Koszalin” Słupskiej SSE, jednakże konieczna jest uprzednia rejestracja online poprzez stronę:

https://ssl.deloitte.pl/people/forms/registration.php?event=1585

Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Z jednej firmy w spotkaniu mogą wziąć udział max. 2 osoby*

*Szkolenie nie jest skierowane do biur księgowych i rachunkowych, chyba że zajmują się obsługą przedsiębiorców Słupskiej SSE.


Prelegenci

Agnieszka Mitoraj jest doradcą podatkowym i dyrektorem w dziale doradztwa podatkowego, kieruje zespołem podatkowym w biurze w Gdańsku oraz zespołem ds. cen transferowych w regionie północno-zachodnim (Poznań, Gdańsk, Szczecin, Łódź). Ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Agnieszka specjalizuje się w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych, a zwłaszcza w problematyce cen transferowych, w tym w opracowywaniu dokumentacji transakcji z podmiotami powiązanymi, analizach ekonomicznych oraz przeprowadzaniu szkoleń dotyczących cen transferowych. Pracuje dla wielu znaczących firm z branży motoryzacyjnej, spożywczej oraz handlu detalicznego.

Piotr Diakowski jest menedżerem w dziale doradztwa podatkowego w biurze Deloitte w Szczecinie. Ukończył studia na Wydziale Humanistycznym oraz na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego. Przed rozpoczęciem pracy w Deloitte pracował w Oddziale do spraw Kontroli Podmiotów Powiązanych w Urzędzie Kontroli Skarbowej w Szczecinie, a także w Ministerstwie Finansów. Specjalizuje się w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych, a zwłaszcza w problematyce cen transferowych oraz w zakresie umów o unikaniu podwójnego opodatkowania.


Kontakt do organizatorów

Deloitte
Iwona Urbańska
Tel.: 601 619 537
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
Zespół ds. Promocji i Pozyskiwania Inwestorów
Tel. 59 840 11 73, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Polub nas: Facebook.com/SlupskSEZ

SIT logo kolor v9

Wystartuj z nami

logo SSSE pl

Inwestuj z nami

logo PARR pl

Rozwijaj się z nami