Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. wraz z Randstad Polska, Miastem Lębork i Pomorskim Brokerem Eksportowym zapraszają przedsiębiorców do udziału w śniadaniu biznesowym, w trakcie którego omówiona zostanie nowelizacja Kodeksu Pracy. W programie poruszane będą zagadnienia nt. zatrudniania cudzoziemców, zmian w prawie pracy.

Jednocześnie zaprezentowane zostaną możliwości współpracy dla przedsiębiorców w ramach Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i specjalistycznych pracowni Słupskiego Inkubatora Technologicznego oraz dofinansowania z funduszy europejskich. Wskazane zostaną również możliwości rozwoju działalności przedsiębiorstw na rynkach międzynarodowych. Spotkanie będzie bardzo dobrą okazją do wymiany doświadczeń, dyskusji oraz nawiązania nowych kontaktów, połączone z poszerzaniem wiedzy i degustacją kuchni oferowanej przez

Na śniadanie biznesowe zapraszamy do Kaszubskiego Inkubatora Przedsiębiorczości (dawny ZWAR), zlokalizowanego w Lęborku przy ul. Krzywoustego 1 (na rogu z ul. Zwarowską)

Program wydarzenia oraz rejestracja dostępna jest przez stronę internetową sniadaniezparr.evenea.pl

Serdecznie zapraszamy!

Opublikowano: 2017.02.27 MK

SIT logo kolor v9

Wystartuj z nami

logo SSSE pl

Inwestuj z nami

logo PARR pl

Rozwijaj się z nami