Słupska Izba Przemysłowo-Handlowa z partnerami, w tym Pomorską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A., zaprasza firmy, instytucje, szkoły i uczelnie do zaprezentowania swojej oferty na targach pn. „Edukacja i Praca – Spotkanie Aktywnych”, które odbędą się w dniu 8 czerwca br. w Słupsku. Będą to pierwsze na tak dużą skalę targi organizowane w regionie słupskim, w których zostaną zaprezentowane firmy rozwijające się i zwiększające zatrudnienie.

Na targi zapraszamy osoby poszukujące pracy oraz młodzież, która zastanawia się nad wyborem szkoły i zawodu. Skierujemy do nich oferty pracy oraz przedstawimy kierunki edukacji zaproponowane przez wystawiające się firmy, szkoły i uczelnie. W targach weźmie udział 50 firm oraz agencje i instytucje działające na rynku pracy. Ich prezentacje uzupełnimy informacjami o rynku pracy, rozwoju branżowym firm, a także o nowych zawodach i atrakcyjnych stanowiskach pracy.

Termin targów: 08.06.2017r. (godz. 10.00 – 14.00)

Miejsce: Słupsk, ul. Szczecińska 99, Hala „GRYFIA”

Organizatorzy:   
                
Słupska Izba Przemysłowo-Handlowa
Urząd Miejski w Słupsku
Starostwo Powiatowe w Słupsku
Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. (zarządzający Słupską Specjalną Strefą Ekonomiczną oraz Słupskim Inkubatorem Technologicznym)
Cech Rzemiosł Różnych w Słupsku
Akademia Pomorska w Słupsku

Wystawcy, zwiedzający:

Firmy, instytucje, szkoły i uczelnie, przedsiębiorcy, osoby poszukujące pracy, osoby podejmujące działalność gospodarczą, młodzież gimnazjów i szkół średnich, absolwenci, samorządowcy i mieszkańcy powiatu słupskiego.

Program imprezy:

godz. 10.00 – 14.00           Zwiedzanie stoisk targowych, rozmowy partnerskie,

występy, pokazy, prezentacje.

Warunki udziału w targach:

Wystawca nie ponosi kosztów budowy stoiska, ochrony i ubezpieczenia. Warunkiem udziału w targach w charakterze wystawcy jest wykupienie miejsca na przedstawienie oferty promocyjnej firmy w czasopiśmie „Gospodarcze Inspiracje” w cenie 400 zł netto.

Wystawiającej się firmie organizatorzy zapewniają stoisko w formie boksu o wymiarach: 2 x 1,5 m wyposażone w dwa krzesła i gniazdo energii elektrycznej. Stolik do przedstawienia oferty oraz napis z nazwą firmy umieszczony z przodu stoiska wystawca zabezpiecza we własnym zakresie (wysokość liter 14 cm).

Zgłoszenie udziału w targach i materiały promocyjne do zamieszczenia w czasopiśmie „Gospodarcze Inspiracje” należy dostarczyć do dnia 17.05.2017r. w wersji elektronicznej na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uwaga!

Organizatorzy targów uzgodnili, że w treści oferty promocyjnej firmy, która wystawia się na targach, powinien znaleźć się komunikat dotyczący poszukiwanych przez firmę pracowników w konkretnych zawodach
z podaniem liczby poszukiwanych osób. Komunikat ten zostanie zamieszczony w czasopiśmie „Gospodarcze Inspiracje”, który będzie kolportowany na targach.

Dodatkowe informacje o targach można uzyskać w Słupskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej – tel. 59 842 68 97

SIT logo kolor v9

Wystartuj z nami

logo SSSE pl

Inwestuj z nami

logo PARR pl

Rozwijaj się z nami