Polsko-Norweska Izba Gospodarcza zaprasza przedsiębiorców do udziału w targach Advanced Engineering Oslo 2017.

Polsko-Norweska Izba Gospodarcza umożliwia promocję firmom głównie z regionu, które chcą zaistnieć na rynku norweskim, lub nawiązać współpracę z potencjalnymi norweskimi partnerami.

Targi Advanced Engineering (20-21.09.2017) stanowią do tego świetną okazję, szczególnie że istnieje możliwość wykorzystania różnego rodzaju dofinansowań - jednym z nich jest travel grant w ramach grantów norweskich, udzielany dla firm z dziedziny ‘zielonych technologii’:

Innovation Norway w ramach Funduszy Norweskich 2009-2014 (Fundusz Współpracy Dwustronnej) ogłasza nabór wniosków do instrumentu Dofinansowanie Podróży (Travel Support) w programie „Innowacje w zakresie zielonych technologii”.


Oferta adresowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce i obejmuje dofinansowanie kosztów podróży biznesowych na spotkania z podmiotami norweskimi, które służą przygotowaniu innowacyjnych i zielonych dwustronnych projektów partnerskich oraz wniosków o granty z programów europejskich.

Stosowana jest bardzo prosta procedura. Zamiast wniosku-formularza wystarczy e-mail do Innovation Norway z podstawowymi informacjami o firmie, koncepcji projektu i roli partnera norweskiego, celu i spodziewanych rezultatach podróży biznesowej.

Nie zwlekaj. Wnioski o dofinansowanie podróży oceniamy w trybie ciągłym, od dnia ogłoszenia do 30 lipca 2017 r. lub do wyczerpania budżetu przewidzianego w Programie.

GRANTY NORWESKIE DLA MŚP


Firmy, które na targach zainteresują swoją ofertą potencjalnych norweskich kontrahentów i będą z nimi chciały omówić więcej szczegółów poza targami, będą miały taką sposobność - umożliwione zostaną spotkania na terenie Ambasady RP w Oslo, podczas których będzie można skorzystać z sal wyposażonych w potrzebny sprzęt, oraz z poczęstunku.

INFO O TARGACH

Osobą kontaktową z ramienia Polsko-Norweskiej Izby Gospodarczej jest pani Marta Fortecka - tel. 733 114 414, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Opublikowano: 2017.07.05 MK