Polsko-Norweska Izba Gospodarcza zaprasza przedsiębiorców do udziału w targach Advanced Engineering Oslo 2017.

Rynek skandynawski należy do najatrakcyjniejszych jeśli chodzi o nowoczesne technologie, a Targi Advanced Engineering są imprezą cykliczną- do tej pory odbywały się m. in. w Birmingham, Goeteborgu i Helsinkach, ale po raz pierwszy odbędą się w Oslo i nie wiadomo, kiedy zawitają tam ponownie.

Wydarzenie to zgromadzi w jednym miejscu przedsiębiorców z rosnącego norweskiego sektora produkcyjnego, a także przedstawicieli takich branż, jak budowlana, samochodowa, elektroniczna, energetyczna, transportowa, morska i off shore, oil & gas, telekomunikacyjna, medyczna, czy automatyka i robotyka. Nadchodząca edycja targów w Oslo będzie znakomitą okazją do tego, aby zaprezentować się innym wystawcom (na chwilę obecną 94), jak i odwiedzającym  nie tylko z Norwegii, ale również ze Szwecji, Danii, czy Wielkiej Brytanii. Oprócz okazji do pozyskania nowych kontrahentów i zapoznania się z najnowszymi trendami w poszczególnych dziedzinach, uczestnicy będą mieli możliwość wziąć udział w licznych seminariach i spotkaniach.

Więcej informacji na storonie: http://www.p-ncc.org/zapraszamy-udzialu-targach-advanced-engineering-oslo-2017/
 

Osobą kontaktową z ramienia Polsko-Norweskiej Izby Gospodarczej jest pani Marta Fortecka - tel. 733 114 414, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Opublikowano: 2017.08.25 AJ