Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku zaprasza przedsiębiorców do udziału w VII edycji Pomorskich Dni Energii. Tematem przewodnim tegorocznych Dni jest ograniczenie zanieczyszczeń powietrza, w tym przede wszystkim walka z niską emisją.

W dniu 08.09.2017r. organizowany jest Dzień Otwarty, w ramach którego prezentowane będą zagadnienia związane z tematyką ochrony powietrza. Mając na celu poszerzenie wiedzy mieszkańców regionu w zakresie technik i urządzeń poprawiających jakość powietrza (w tym poprzez ograniczenie emisji, poprawę efektywności energetycznej i wykorzystanie OZE) planujemy udostępnić wokół siedziby Funduszu obszar wystawienniczy dla przedsiębiorców i instytucji pragnących zaprezentować swoje osiągnięcia i ofertę. Udostępnienie jest nieodpłatne.

Ze względu na ograniczoną powierzchnię zainteresowane podmioty proszone są o wypełnienie ankiety zgłoszeniowej i przesłanie jej do dnia 24.07.2017r. na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji nt. wydarzenia na stronie internetowej WFOŚiGW.

Opublikowano: 2017.07.17 MK