Składamy serdeczne podziękowania dla osób prywatnych, firm Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, Słupskiego Inkubatora Technologicznego, Słupskiej Izby Przemysłowo-Handlowej, słupskiego Cechu Rzemiosł Różnych, szkół i instytucji otoczenia biznesu za wyjątkowe zaangażowanie oraz ofiarność w niesieniu pomocy osobom i rodzinom poszkodowanym wskutek katastrofalnej nawałnicy, jaka nawiedziła część województwa pomorskiego w nocy z dnia 11 na 12 sierpnia br.

W wyniku przeprowadzonej akcji udało się w krótkim czasie zebrać artykuły spożywcze, środki czystości, materiały i narzędzia na rzecz poszkodowanych. 

Otrzymane od Państwa dary rzeczowe zostały przekazane w dniach 23-24 sierpnia br. za pośrednictwem regionalnego koordynatora powołanego przez Marszałka Województwa Pomorskiego do trzech sołectw w Gminie Brusy: Żabno, Czarnowo i Leśno, do Gminy Parchowo, Gminy Sulęczyno i Powiatu Kościerskiego.

Serdecznie gratulujemy postawy i aktywnego działania, które wielu ludziom, dotkniętym skutkami kataklizmu przywracają nadzieję, a także dają wiarę w drugiego człowieka.

Doceniamy Państwa szczere i bezinteresowne zaangażowanie.

 Z wyrazami Szacunku

Zarząd i Pracownicy Pomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.