Marta Kołacz, słupszczanka i doktorantka z Wydziału Prawa Uniwersytetu Erazma w Rotterdamie w Holandii (https://www.eur.nl/en/esl/) zaprasza przedsiębiorstwa produkujące oraz dystrybuujące towary do udziału w badaniu na temat organizacji współpracy pomiędzy przedsiębiorstwami w zakresie łączenia ładunków oraz organizowania ich wspólnego przewozu.

Łączenie towarów pomiędzy producentami oraz pomiędzy dystrybutorami towarów pozwala zaoszczędzić na kosztach związanych z przewozem ładunków. Dzieje się to na skutek tego, że zapewnienie większej ilości ładunków w jednym środku transportu daje możliwość negocjowania korzystniejszych stawek za przewóz. Dodatkowo przyczynia się to do otwarcia nowych rynków zbytu, przez co wydaje się znakomitym rozwiązaniem dla małych i średnich przedsiębiorstw nieposiadających silnej pozycji rynkowej.

W związku z powyższym, uprzejmie prosimy Państwa o wypełnienie ankiety do dnia 20 czerwca 2018 r. Ankieta znajduje się pod poniższym linkiem:

https://erasmusuniversity.eu.qualtrics.com/jfe/form/SV_8uktuIzwjTYgoO9

Badanie pomoże w przygotowaniu modelowych rozwiązań prawnych mających wspomóc organizację współpracy pomiędzy przedsiębiorstwami. Badanie zajmie około 20 minut. Odpowiedzi pozostaną anonimowe i zostaną wykorzystane wyłącznie na potrzeby pracy doktorskiej.

Wszelkie pytania dotyczące badania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Praca doktorska zostanie udostępniona Pomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, dzięki czemu będą Państwo mogli się zapoznać z wynikami badań.

Opublikowano: 2018.05.07 MK