PARR seminarium USA grafika 1200x628

Spółki Samorządu Województwa Pomorskiego: Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. we współpracy z Agencją Rozwoju Pomorza S.A - liderem regionalnego projektu "Pomorski Broker Eksportowy" zapraszają w dniu 25 września 2018r. na praktyczne seminarium biznesowe nt. rynku amerykańskiego pt. "Discover and expand your business in America” – możliwości biznesowe dla polskich firm na rynku Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Czy warto zainteresować się rynkiem amerykańskim? Główne jego walory to przede wszystkim wielkość, ogromna siła nabywcza, zróżnicowanie geograficzne i różnorodne gusty konsumenckie. Stany Zjednoczone są także niekwestionowanym liderem innowacji. Jednocześnie rynek ten jest najbardziej wymagający i nasycony. Jak go zdobyć? Jak się do tego odpowiednio przygotować i odnaleźć w tamtejszych uwarunkowaniach prawnych? Na te i inne pytania odpowiemy podczas seminarium.

PROGRAM

W programie wydarzenia oprócz wystąpień ekspertów przeprowadzimy praktyczny panel dyskusyjny i wystąpienia regionalnych firm, które podzielą się swoimi doświadczeniami. Dodatkowym akcentem polsko-amerykańskich relacji, jakie mają miejsce w Słupsku, będzie stoisko Biblioteki Miejskiej w ramach projektu "Ameryka w Twojej bibliotece". Będzie również możliwość degustacji potraw kuchni amerykańskiej.

Zachęcamy do śledzenia wydarzenia na naszym profilu na Facebook'u, gdzie na bieżąco publikujemy posty i aktualizacje dot. seminarium: Przejście do postu na Facebook'u tutaj.

Chętnie poznamy Państwa preferencje w jakim zakresie interesuje Państwa rynek amerykański. Zapraszamy do wypełnienia krótkiej ankiety, która pozwoli nam zapoznać się z obszarem Państwa zainteresowania w tematyce seminarium. Przejście do ankiety poniżej:

ANKIETA

Informacje praktyczne:
Kiedy: 25.09.2018r., godz. 10:00
Gdzie: Słupski Inkubator Technologiczny, 76-200 Słupsk ul. Portowa 13 B
Osoba kontaktowa: Bartosz Świtała, tel. 604 450 206, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

REJESTRACJA

 

Serdecznie zapraszamy na biznesowy Dzień Amerykański!

   

 

Patronat honorowy

 Polska Agencja Inwestycji i Handlu logo Pantone  PATRONAT HONOROWY MARSZALEK WOJEWODZTWA POMORSKIEGO poziom prawa RGB ONLY FOR WEB 2012  

 

Partnerzy

Alumni logo  BGK Logo RGB JPG 1  IDF  
indeks dcedlogovert MBP logo 150  
siph Squire Patton Boggs USPTC medium Logo  

SIT logo kolor v9

Wystartuj z nami

logo SSSE pl

Inwestuj z nami

logo PARR pl

Rozwijaj się z nami