supportNowe narzędzia wsparcia dla rozwoju przedsiębiorców i samorządów Polska Strefa Inwestycji - Spotkanie w Wałczu. Serdecznie zapraszamy Państwa na seminarium organizowane przez Pomorską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. oraz Deloitte, które odbędzie się 2 października 2018r. w Wałczu.

Tematem przewodnim spotkania będzie omówienie nowego instrumentu wsparcia inwestycji w ramach uchwalonego rządowego programu Polska Strefa Inwestycji, dzięki któremu zachęty podatkowe dla przedsiębiorców są dostępne w każdej gminie, na terytorium całej Polski, niezależnie od statusu właściciela gruntów (nieruchomości JST, Skarbu Państwa i prywatne). Na mocy nowych przepisów każdy przedsiębiorca planujący realizację nowej inwestycji/reinwestycji będzie mógł starać się o uzyskanie zwolnienia w podatku dochodowym.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Decyduje kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc jest ograniczona. Z jednego samorządu / przedsiębiorstwa w spotkaniu mogą wziąć udział max. 2 osoby.

PROGRAM TUTAJ

REJESTRACJA UDZIAŁU TUTAJ

Prosimy o elektroniczne potwierdzenie udziału do dnia 27.09.2018 do godziny 14.00.

PSI Logo 

Więcej o Polskiej Strefie Inwestycji i warunkach uzyskania decyzji o wsparciu, która uprawnia firmy do zwolnienia od podatku dochodowego - TUTAJ

 

AJ

SIT logo kolor v9

Wystartuj z nami

logo SSSE pl

Inwestuj z nami

logo PARR pl

Rozwijaj się z nami