Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii zaprasza na kolejną edycję wydarzenia "Krajowe Forum Interesariuszy Agendy 2030". Forum odbędzie się 31 maja br. w Ministerstwie.

Do udziału w Forum zostało zaproszone szerokie grono praktyków reprezentujących środowiska związane z działaniami na rzecz zrównoważonego rozwoju i z ich udziałem odbędą się interesujące dyskusje merytoryczne poszerzające wiedzę i służące jej wymianie. Spotkanie będzie także okazją do wykorzystania innowacyjnych narzędzi komunikacji w celu zbierania od Państwa informacji zwrotnej. Będą Państwo zaproszeni w atrakcyjnej formie do aktywnego udziału w prowadzonym spotkaniu .

W trakcie tego spotkania jest możliwość do dołączenia do grona Sygnatariuszy i złożenie podpisów na Karcie Partnerstwa w obecności Pani Minister Jadwigi Emilewicz.

Zaproszenie na Forum podpisane przez Panią Minister Jadwigę Emilewicz.

Program wydarzenia.

Zapraszając Państwa serdecznie do udziału, zachęcamy do rejestracji za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii pod adresem:

https://www.gov.pl/web/przedsiebiorczosc-technologia/zapraszamy-na-druga-edycje-krajowego-forum-interesariuszy-agendy-2030

Formularz będzie aktywny do 20 maja br. lub do wyczerpania limitu miejsc.

Opublikowano: 2019.04.29 MK

SIT logo kolor v9

Wystartuj z nami

logo SSSE pl

Inwestuj z nami

logo PARR pl

Rozwijaj się z nami