Już wkrótce rozpocznie się nabór wniosków na dofinansowanie usług społecznych. Do podziału jest aż 100 mln złotych z Unii Europejskiej. O tym jak złożyć wniosek można dowiedzieć się 26 września 2019 r. podczas konferencji Pomorze równych szans. Zapisy już trwają.

Spotkanie odbędzie się w Sali im. Lecha Bądkowskiego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Konferencja Pomorze równych szans. Wsparcie rodziny, seniorów i osób z niepełnosprawnościami w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 jest przeznaczona dla jednostek samorządu terytorialnego z terenu województwa pomorskiego.

Zaproszenie do Gdańska otrzymali między innymi wójtowie i starostowie. W trakcie spotkania przedstawione zostaną zagadnienia związane z realizacją projektów współfinansowanych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego. O swoich doświadczeniach opowiedzą uczestnicy poprzednich, już zrealizowanych projektów. Omawiany będzie także katalog dobrych praktyk, jakie powinno się stosować przy realizacji projektów współfinansowanych ze środków europejskich. W planie spotkania jest również panel dyskusyjny. Osobom z niepełnosprawnościami organizatorzy zapewnią np. materiały w druku powiększonym lub obecność tłumacza języka migowego.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Konieczna jest jednak wcześniejsza rejestracja uczestnictwa. Formularz zgłoszeniowy i dodatkowe informacje na stronie .

Liczba miejsc ograniczona.

opublikowano 03.09.2019r. - K.K.

SIT logo kolor v9

Wystartuj z nami

logo SSSE pl

Inwestuj z nami

logo PARR pl

Rozwijaj się z nami