Biuro Pomorskie w Chinach z siedzibą w Pekinie zaprasza do udziału w Tragach 2019r.

W imieniu Biura Pomorskiego w Chinach zachęcamy do zapoznania się z ofertą Tragów zaplanowanych na ostatnie miesiącego mijającego roku.

IEEV China International Energy-saving and Intelligent Connected Vehicles (New Energy Vehicles) Exhibition 17- 20 października|Pekin

IEEVChina - Chiny Międzynarodowa wystawa poświęcona oszczędzaniu energii i nowym pojazdom energetycznym jest punktem odniesienia dla nowego przemysłu motoryzacyjnego, a także profesjonalnej platformy do prezentowania energooszczędnego przemysłu samochodowego w Chinach.

The 25th China Yiwu International Commodities Fair 21- 25 października | Yiwu

To jedne z największych, najbardziej wpływowych i najbardziej produktywnych targów towarowych w Chinach.

China International Import Expo 5 - 10 listopada | Shanghai

W tym roku to druga edycja targów i największe tego typu wydarzenie w Chinach organizowane z inicjatywy i pod patronatem Prezydenta Chin – Xi Jingpinga. Udział w targach stanowi bardzo dobrą okazję do przedstawienia produktów i usług dla odbiorcy chińskiego.

Mother Baby Children Expo – 5-  7 listopada | Shenzhen
Targi MBC to okazja dla firm z branży babycare do zaprezentowania swoich produktów dla najmłodszych. Znajdą się tutaj nie tylko zabawki, ale również żywność dla dzieci, akcesoria, foteliki, wózki.

China Fisheries & Seafood Expo 2019 6-  8 listopada | Qingdao

Największe w Azji targi poświęcone przemysłowi rybołóstwa przyciągają co roku producentów i odbiorców branży. Prezentowane są sprzęt do hodowli ryb, przetwarzania ryb, sprzęt rybacki, opakowania, owoce morza. Targi są szansą na dostęp do największego i najszybciej rozwijającego się rynku ryb i owoców morza na świecie.

The 23nd International Exhibition Food, Drink, Hospitality, Foodservice, Bakery & Retail Industries – 12 - 14 listopada 2019 | Szanghaj

23-gie Targi FHC w Szanghaju są doskonałą okazją dla przedsiebiorstw z branży spożywczej i gastronomicznej do zaprezentowania swoich produktów chińskim i zagranicznym odbiorcom, importerom, dystrybutorom. Działa jako kluczowe centrum zdobywania cennych informacji rynkowych, poznawania trendów konsumenckich i odkrywania najnowszych innowacji.

China Hi-Tech Fair 13 - 17 listopada | Shenzhen

Obecnie to największe i najbardziej wpływowe targi naukowe i technologiczne w Chinach. CHTF koncentruje się na zaawansowanych technologiach i produktach w takich dziedzinach jak oszczędzanie energii, ochrona środowiska, nowa generacja technologii informacyjnych, biologia, produkcja wysokiej klasy sprzętu, nowych energii, nowych materiałów i nowych pojazdów energetycznych.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w targach prosimy o kontakt email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji na tronie Biura

opublikowano 05.09.2019r. - K.K.

SIT logo kolor v9

Wystartuj z nami

logo SSSE pl

Inwestuj z nami

logo PARR pl

Rozwijaj się z nami