Zachęcamy do zapoznania się z informacjami nt. targów odbywających się w najbliższych miesiącach.

Przedstawiamy ofertę Targów 2019r.:

IEEV China International Energy-saving and Intelligent Connected Vehicles (New Energy Vehicles) Exhibition 17-20października|Pekin

IEEVChina - Chiny Międzynarodowa wystawa poświęcona oszczędzaniu energii i nowym pojazdom energetycznym jest punktem odniesienia dla nowego przemysłu motoryzacyjnego, a także profesjonalnej platformy do prezentowania energooszczędnego przemysłu samochodowego w Chinach.

The 25thChina Yiwu International Commodities Fair 21-25 października|Yiwu

To jedne z największych, najbardziej wpływowych i najbardziej produktywnych targów towarowych w Chinach.

China International Import Expo 5-10 listopada|Shanghai

W tym roku to druga edycja targów i największe tego typu wydarzenie w Chinach organizowane z inicjatywy i pod patronatem Prezydenta Chin – Xi Jingpinga. Udział w
targach stanowi bardzo dobrą okazję doprzedstawienia produktów i usług dla odbiorcy chińskiego.

Mother Baby Children Expo – 5-7 listopada | Shenzhen

Targi MBC to okazja dla firm z branży babycare do zaprezentowania swoich produktów dla najmłodszych. Znajdą się tutaj nie tylko zabawki, ale również żywność dla dzieci, akcesoria, foteliki, wózki.

China Fisheries & Seafood Expo 2019 6-8 listopada| Qingdao

Największe w Azji targi poświęcone przemysłowi rybołówstwa przyciągają co roku producentów i odbiorców branży. Prezentowane są sprzęt do hodowli ryb, przetwarzania ryb, sprzęt rybacki, opakowania, owoce morza. Targi są szansą na dostęp do największego i najszybciej rozwijającego się rynku ryb i owoców morza na świecie.

The 23nd International Exhibition Food, Drink, Hospitality, Foodservice, Bakery & Retail Industries – 12-14 listopada 2019 |Szanghaj

23-gie Targi FHC w Szanghaju są doskonałą okazją dla przedsiębiorstw z branży spożywczej i gastronomicznej do zaprezentowania swoich produktów chińskim i zagranicznym odbiorcom, importerom, dystrybutorom. Działa jako kluczowe centrum zdobywania cennych informacji rynkowych, poznawania trendów konsumenckich i odkrywania najnowszych innowacji.

China Hi-Tech Fair 13-17 listopada|Shenzhen

Obecnie to największe i najbardziej wpływowe targi naukowe i technologiczne w Chinach. CHTF koncentruje się na zaawansowanych technologiach i produktach w takich dziedzinach jak oszczędzanie energii, ochrona środowiska, nowa generacja technologii informacyjnych, biologia, produkcja wysokiej klasy sprzętu, nowych energii, nowych materiałów i nowych pojazdów energetycznych.

China International Import Expo 5-10 listopada | Szanghai

Organizowane przez władze Szanghaiu i Ministerstwo Handlu Chińskiej Republiki Ludowej. Targi mają zapewnić rozwój nowych kanałów handlowych i wspierać kooperację międzynarodową. Wydarzenie realizuje założenia Inicjatywy Jedwabnego Szlaku (Belt and Road Initiative).

China International Gold, Jewellery & Gem Fair 7-10 grudnia |Shanghai

Zawierające wiodące na świecie koncepcje projektowe i innowacyjne, które otwierają możliwości współpracy między tradycyjnymi jubilerami i sektorami związanymi z modą, takimi jak odzież, torebki, skóra, kosmetyki, wyposażenie domu i dzieła sztuki,itd. Szanghajskie targi biżuterii stanowią idealne połączenie klasycznej i modnej biżuterii.

HKIBE - Hong Kong International Bakery Expo grudzień 2019 | Hong Kong

Jedna z najważniejszych międzynarodowych wystaw dla piekarzy, piekarniczych dodatków, surowej pasty do wyrobów cukierniczych, słodyczy, lodów, piekarników, kawy, technologii pakowania, maszyn pakujących, wyposażenia sklepów i wystaw, technologii przechowywania, które odbędą się w Hongkongu. W tegorocznej edycji wezmą udział wystawcy i goście z całego świata.

Po więcej informacji zachęcamy do odwiedzenia strony.

opublkowano: 09.10.2019r., K.K.