Departament Rozwoju Gospodarczego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego serdecznie zaprasza na inaugurację projektu „Smart Progress – Animacja rozwoju obszarów Inteligentnych Specjalizacji Pomorza jako element Procesu Przedsiębiorczego Odkrywania”. Projekt ten to zapowiedź dwuletnich działań skupionych na wsparciu merytorycznym oraz organizacyjnym kluczowych branż i innowacyjnych technologii województwa pomorskiego.

Tematem przewodnim konferencji jest prezentacja celów i działań, jakie będą podejmowane w Projekcie. Organizatorzy stawiają na dialog i współpracę pomiędzy lokalnymi firmami, uczelniami oraz pozostałymi podmiotami regionalnego systemu innowacji. W trakcie konferencji zostanie zaprezentowana koncepcja zadań przewidzianych do realizacji przez Liderów Inteligentnych Specjalizacji Pomorza, którzy mają zadbać o aktywizację i integrację podmiotów specjalizacji.

Efektem projektu ma być wzmocnienie potencjału i zaangażowania podmiotów w obszarach specjalizacji w prace B+R oraz wzrost ich kompetencji i konkurencyjność na arenie międzynarodowej. Eksperci podpowiedzą dlaczego innowacyjność się opłaca i jak wygrywać z pomocą innowacji oraz przedstwią również przepis na ciągły rozwój i skuteczne innowacje poprzez cykl „uczenia się, oduczania i uczenia na nowo”.

Organizator zaprasza 10 grudnia 2019 r. o godz. 9.30 – 15.15 w So!Salsa w Gdańsku, ul. Elektryków 1.

UWAGA! Ilość miejsc na warsztat jest ograniczona, obowiązują zapisy. Formularz rejestracyjny jest dostępny na stronie - link.

Program konferencji

opublikowano: 26.11.2019r. K.K.

SIT logo kolor v9

Wystartuj z nami

logo SSSE pl

Inwestuj z nami

logo PARR pl

Rozwijaj się z nami