W imieniu Biura Pomorskiego w Pekinie zachęcamy do zapoznaia sie z ofertą Targów.

China Outdoorlighting Expo 28-30 marca | Yangzhou

Poprzednia edycja wystawy oświetlenia zewnętrznego Yangzhou w 2019 r. przyciągnęła ponad 22000 wystawców z branży. Wystawa ma powierzchnię wystawienniczą prawie 20 000 metrów kwadratowych. Wystawcy prezentują między innymi lampy uliczne, ogrodowe i LED. W ubiegłym roku podczas targów zrealizowano transakcje o wartości 23 milionów yuanów, a podpisane umowy osiągnęły wartość prawie 30 milionów yuanów. Wystawa oświetlenia zewnętrznego w Yangzhou w Chinach w 2019 r. cieszyła się dużym zaintersowaniem stowarzyszeń branżowych i liderów branży. Zarówno wystawcy jak i odwiedzający uznali ją za duży sukces.

China International Furniture Fair 18-21 i 28-31 marca | Kanton

Trwają przygotowania do 45. edycji CIFF, największej na świecie wystawy mebli i najważniejszej imprezy poświęconej projektowaniu mebli w Chinach! „Innowacje napędzane, inspirowane designem” to nowa strategia CIFF, opracowana we współpracy z zespołem doskonałych kuratorów, której celem będzie coraz większa obecność firm z kreatywną wizją, które inwestują w projektowanie i innowacje. CIFF Guangzhou 2020 odbędzie się w dwóch fazach zorganizowanych według sektorów produktów: pierwsza, od 18 do 21 marca, poświęcona meblom domowym, artykułom domowym i materiałom domowym, meblom ogrodowym i wypoczynkowym; druga od 28 do 31 marca poświęcony meblom biurowym, handlowym, hotelowym oraz maszyn i komponentów meblowych oraz surowców.

China International Jewellery Fair 09-12 kwietnia | Pekin

China International Jewellery Fair to jeden z najbardziej kompleksowych pokazów biżuterii i klejnotów na świecie. Na tym wydarzeniu wystawiane są produkty takie jak: akcesoria, upominki, lapidarium, koraliki, koraliki antyczne i nieruchomości, kamień szlachetny, szkło, kryształ, koraliki bali, metalowe koraliki, narzędzia, biżuteria itp.

China International Beauty Expo (CIBE) 13-15 maja | Shanghai

China International Beauty Expo nadchodzącym roku będzie miało miejsce w National Exhibition and Convention Center w Shanghaiu. CIBE to największa platforma branży kosmetycznej w Chinach. Założony w 1989 roku jako Canton Beauty Fair, obecnie CIBE, z powodzeniem łączy branżę kosmetyczną zarówno od krajowych, jak i międzynarodowych dostawców, nabywców i specjalistów branżowych, czyniąc z niej kolebkę globalnego biznesu kosmetycznego w Chinach. Jak informują firmy i rynki, „W Azji jest bardzo duży popyt na produkty kosmetycznych do higieny osobistej (beauty personal care)”. Obiecujące stwierdzenie uzupełnia analityk ds. badań Ahn Sol: „Rynki azjatyckie, w tym Chiny, oferują zwykle większe zyski dla przedstawicieli branży kosmetycznej ”. Chiny, uważane za drugi co do wielkości rynek kosmetyków na świecie, zarówno pod względem konsumpcji, jak i produkcji, wykazały 17% wzrost na rynku kosmetyków, podczas gdy na rynku kosmetyków premium rośnie nawet o 22,3%. Bądź częścią tego wzrostu!

SIAL 13-15 maja | Shanghai

20 edycja największych targów żywności i napojów w Azji. Główne kategorie to: produkty mięsne, nabial, napoje i produkty tematyczne. W 2020 roku podczas SIAL China spodziewanych jest 4500 wystawców oraz 123 000 profesjonalnych nabywców i odwiedzających. Tego roku targi będą obchodzić 20-lecie swojego istnienia i będą nadal odkrywać nowe inspiracje w branży spożywczej.

Children Baby Maternity Expo (CBME) 15-17 lipca | Shanghai

Targi CBME China to okazja dla firm z branży babycare do zaprezentowania swoich produktów dla najmłodszych. Są to największe targi produktów dziecięcych i usług dla matek odbywające się w wielu miejscach na świecie. Znajdą się tutaj nie tylko zabawki, ale również żywność dla dzieci, akcesoria, foteliki, wózki.

China International Fair for Investment and Trade (CIFIT) 8-11 września | Xiamen

CIFIT nastawione na „Wprowadzenie do FDI” i „Going Global” koncentruje się na globalnych negocjacjach inwestycyjnych i promocji polityki inwestycyjnej, skoordynowanym rozwoju gospodarki krajowej i regionalnej, a także na wymianie gospodarczej i handlowej między krajami. CIFIT to jak dotąd największe globalne wydarzenie inwestycyjne zatwierdzone przez Global Association of Exhibition Exhibition. CIFIT składa się z następujących głównych elementów: wystawy inwestycyjnej i handlowej, Międzynarodowego Forum Inwestycyjnego (IIF), serii seminariów na temat gorących kwestii inwestycyjnych oraz sympozjów dobierania projektów inwestycyjnych.

IEEV China International Energy-saving and Intelligent Connected Vehicles (New Energy Vehicles) Exhibition 10-13 września | Pekin

IEEVChina - Chiny Międzynarodowa wystawa poświęcona oszczędzaniu energii i nowym pojazdom energetycznym jest punktem odniesienia dla nowego przemysłu motoryzacyjnego, a także profesjonalnej platformy do prezentowania energooszczędnego przemysłu samochodowego w Chinach.

China Yiwu International Commodities Fair 21-25 października | Yiwu

To jedne z największych, najbardziej wpływowych i najbardziej produktywnych targów towarowych w Chinach, które odbywaja się w mieście Yiwu od 1995 roku. Organizwane przez Ministerstwo Handlu wydarzenie zostało zakwalifikowane jako top 10 najważniejszych targów tego typu w Chinach. Wystawcy prezenują produkty różnych kategorii, głównie: elektronika, buty i ubrania, produkty sanitarne, AGD, RTV, zabawki, produkty sportowe, akcesoria i dekoracje, akcesoria samochodowe, inteligentny lifestyle i wiele innych.

China International Import Expo 5-10 listopada | Shanghai

W tym roku odbędzie się trzecia edycja targów importowych w Shanghaiu. Jest to największe tego typu wydarzenie w Chinach organizowane z inicjatywy i pod patronatem Prezydenta Chin – Xi Jingpinga. Udział w targach stanowi bardzo dobrą okazję do przedstawienia produktów i usług dla odbiorcy chińskiego.

China Fisheries & Seafood Expo (CFSE) 28-30 października | Qingdao

Największe w Azji targi poświęcone przemysłowi rybołóstwa przyciągają co roku producentów i odbiorców branży. Prezentowane są sprzęt do hodowli ryb, przetwarzania ryb, sprzęt rybacki, opakowania, owoce morza. Targi są szansą na dostęp do największego i najszybciej rozwijającego się rynku ryb i owoców morza na świecie.

International Exhibition Food, Drink, Hospitality, Foodservice, Bakery & Retail Industries 10-12 listopad | Szanghaj

Targi FHC w Szanghaju są doskonałą okazją dla przedsiebiorstw z branży spożywczej i gastronomicznej do zaprezentowania swoich produktów chińskim i zagranicznym odbiorcom, importerom, dystrybutorom. Działa jako kluczowe centrum zdobywania cennych informacji rynkowych, poznawania trendów konsumenckich i odkrywania najnowszych innowacji.

China Hi-Tech Fair 11-15 listopada | Shenzhen

Obecnie to największe i najbardziej wpływowe targi naukowe i technologiczne w Chinach. CHTF koncentruje się na zaawansowanych technologiach i produktach w takich dziedzinach jak oszczędzanie energii, ochrona środowiska, nowa generacja technologii informacyjnych, biologia, produkcja wysokiej klasy sprzętu, nowych energii, nowych materiałów i nowych pojazdów energetycznych.

opublikowano: 18.02.2020r., K.K.