Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza do udziału w bezpłatnym wydarzeniu on-line w temacie innowacyjnych rozwiązań dla przemysłu.

gradika LinkedIn

Nasi eksperci z Słupskiego Inkubatora Technologicznego zaprezentują jedną z technologii druku 3D jaką możemy zaoferować na usługi zewnętrzne.

Technologia PolyJet - czyli druku z żywic światłoutwardzalnych.

Sprzęt, który posiadamy, może mieszać aż trzy różne rodzaje żywic, pozwalając na tworzenie wydruków wielokolorowych lub o zmiennych właściwościach fizycznych (np. elementy twarde i miękkie w jednym wydruku).

Pokażemy jak działa taka drukarka, jakie daje możliwości, pokażemy kilka ciekawych zastosowań.

Spotkanie zajmie nie więcej niż godzinę, a jeżeli zainteresuje Państwa nasza prezentacja, przewidujemy dodatkowy czas na sesję pytań i odpowiedzi.

Webinar skierowany jest do konstruktorów, inżynierów, technologów firm produkcyjnych.

TERMIN SPOTKANIA:

Spotkanie będzie prowadzone w formie on - line w dniu 24.05.2021 start godz. 10:00

REJESTRACJA

https://app.evenea.pl/event/parrpolyjet/

Ilość biletów ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Każda z zarejestrowanych i zweryfikowanych osób otrzyma spersonalizowany link do spotkania.

ORGANIZATOR / KONTAKT :

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. z siedzibą w Słupsku powstała w 1994 roku. Od początku istnienia jej działania skierowane są na harmonijną współpracę z przedsiębiorcami, instytucjami otoczenia biznesu oraz władzami lokalnymi w celu rozwoju społeczno-gospodarczego. Misją PARR jest inicjowanie, promowanie i wspieranie działań służących rozwojowi regionalnemu poprzez świadczenie najwyższej jakości usług. Agencja zarządza Słupską Specjalną Strefą Ekonomiczną i Słupskim Inkubatorem Technologicznym. .

www.parr.slupsk.pl

SIT logo kolor v9

Wystartuj z nami

logo SSSE pl

Inwestuj z nami

logo PARR pl

Rozwijaj się z nami