Śniadanie biznesowe w Kościerzynie było nie tylko okazją do pozyskania informacji nt. aktualnych możliwości i szans w rozwoju przedsiębiorców, ale także do debaty nt. bieżącej sytuacji gospodarczej i nawiązania relacji biznesowych.

Dziękujemy przedsiębiorcom za aktywny udział!

1 Podziękowania kierujemy również do Partnerów samorządowych i Kaszubskiego Związeku Pracodawców za przyjęcie zaproszenia i wsparcie w organizacji oraz promocji wydarzenia wśród firm z Ziemi Kościerskiej. Panu Ireneuszowi Osińskiemu  z Fundacji na Rzecz Rozwoju Talentów dziękujemy za zbudowanie przyjaznej atmosfery podczas networkingu i rozmów kuluarowych.

Spotkanie zorganizowane przez Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. było dedykowane do kościerskich przedsiębiorców zainteresowanych rozwojem swoich działalności w tym realizacją nowych inwestycji.Przedstawiliśmy między innymi zachęty podatkowe w ramach #PolskaStrefaInwestycji nowe trendy technologiczne na usprawnienie i zoptymalizowanie procesów produkcyjnych Słupski Inkubator Technologiczny - SIT oraz jak w praktyce wykorzystać technologie multimedialne.Trzymamy kciuki za przedsiębiorców, aby pomimo wyzwań jakie napotykają na swojej drodze szli wytrwale i dalej rozwijali swoje biznesy!

 

4

15

 14 a

SIT logo kolor v9

Wystartuj z nami

logo SSSE pl

Inwestuj z nami

logo PARR pl

Rozwijaj się z nami