Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza przedsiębiorców z powiatu szczecineckiego na śniadanie biznesowe.

W dniu 24.11.2022 r. zawitamy do Szczecinka i przedstawimy szeroki wachlarz możliwości wsparcia dla firm z tego obszaru.

Spotkanie jest dedykowane do przedsiębiorców zainteresowanych rozwojem swoich działalności,
w tym realizacją nowych inwestycji na terenie Miasta Szczecinek oraz gmin powiatu szczecineckiego: Barwice, Biały Bór, Borne Sulinowo, Grzmiąca, Szczecinek.

Grafiki Evenea

  • Przedsiębiorco jeśli planujesz nową inwestycję z sektora przemysłowego lub nowoczesnych usług biznesowych, bądź planujesz rozbudować swój zakład, skorzystaj z ulg w podatku dochodowym w ramach programu "Polska Strefa Inwestycji". Zachęty podatkowe dostępne są w całej Polsce, w każdej gminie, na terenach, na których można prowadzić działalność gospodarczą. Podczas spotkania omówione zostaną kryteria jakie należy spełnić aby uzyskać ulgi w zasięgu Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
  • Chcesz poznać nowe trendy technologiczne na usprawnienie i zoptymalizowanie procesów produkcyjnych? Podczas spotkania zaprezentowane zostaną również specjalistyczne usługi oferowane przez Słupski Inkubator Technologiczny - SIT. Przedstawione zostanie praktyczne wykorzystanie usług pomiarów i skanowania 3D, inżynierii odwrotnej, prototypowania i druku 3D oraz pomiarów termowizyjnych z ziemi i powietrza. W głównej mierze usługi te mogą usprawnić kontrolę jakości w przemyśle i zoptymalizować procesy produkcyjne. Pokaz druku 3D na żywo. 
  • Poznaj i wykorzystaj w praktyce technologie multimedialne. Podczas spotkania będą przedstawione usługi związane z pilotowaniem i videofilmowaniem z drona, organizacją live streamingu spotkań/konferencji/szkoleń oraz przygotowaniem filmów promocyjnych dla przedsiębiorstw oraz innych podmiotów wraz z postprodukcją.

📅 KIEDY: 24.11.2022 (czwartek), o godz. 10:00 (rejestracja od 09:30)
🏢 GDZIE: Hotel Active, ul. Ordona 29, 78-400 Szczecinek
📝 ZAPISZ SIĘ / REJESTRACJA: na stronie https://app.evenea.pl/event/sniadanieparrszczecinek/

PROGRAM:

09:30

 Rejestracja i powitalna kawa

10:00

 Powitanie, rozpoczęcie spotkania

10:10

 Polska Strefa Inwestycji - ulgi podatkowe i innowacje impulsem rozwojowym lokalnej gospodarki

10:25

 Trzeci wymiar przemysłu - nowe technologie w utrzymaniu ruchu oraz inne praktyczne zastosowania

10:40

 Usługi multimedialne dla przedsiębiorców

11:00

 Rozmowy kuluarowe i poczęstunek


WARUNKI UDZIAŁU:

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji.

Każda z zarejestrowanych i zweryfikowanych osób otrzyma bilet elektroniczny na spotkanie.

W przypadku braku pisemnego powiadomienia o rezygnacji uczestnika z potwierdzonego udziału co najmniej na 24h przed terminem wydarzenia organizator zastrzega sobie prawo obciążenia firmy/instytucji kosztami organizacyjnymi w wysokości 150 zł netto + VAT.


ORGANIZATOR / KONTAKT:

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. z siedzibą w Słupsku powstała w 1994 roku.
Od początku istnienia jej działania skierowane są na harmonijną współpracę z przedsiębiorcami, instytucjami otoczenia biznesu oraz władzami lokalnymi w celu rozwoju społeczno-gospodarczego. Misją PARR jest inicjowanie, promowanie i wspieranie działań służących rozwojowi regionalnemu poprzez świadczenie najwyższej jakości usług. Agencja zarządza Słupską Specjalną Strefą Ekonomiczną i Słupskim Inkubatorem Technologicznym. PARR, jako regionalny punkt kontaktowy dla przedsiębiorców w ramach Polskiej Strefy Inwestycji jest uprawniona do wydawania decyzji
o wsparciu w imieniu ministra właściwego do spraw gospodarki. Zasięg SSSE w ramach PSI obejmuje 16 powiatów, zlokalizowanych na terenie trzech województw: pomorskiego, zachodniopomorskiego oraz wielkopolskiego.

www.sse.slupsk.pl, tel. 59 840 11 73Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SIT logo kolor v9

Wystartuj z nami

logo SSSE pl

Inwestuj z nami

logo PARR pl

Rozwijaj się z nami