Konferencja Kierunek Slupsk grafikaSzanowni Państwo,W imieniu zespołu Invest in Pomerania, Pomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A oraz Miasta Słupsk pragniemy zaprosić Państwa do udziału w konferencji poświęconej rozwojowi sektora nowoczesnych usług dla biznesu w Słupsku. Będzie to kolejna odsłona kampanii budowania oferty i marki Słupska, jako butikowej lokalizacji dla sektora BSS na Pomorzu. Wydarzenie "Kierunek — Słupsk" odbędzie się 08 lutego 2023 r. o godzinie 10:00, w budynku Słupskiego Inkubatora Technologicznego, przy ulicy Portowej 13 B.

W konferencji wezmą udział, zarówno lokalni przedsiębiorcy, jak i przedstawiciele międzynarodowych korporacji z sektora nowoczesnych usług dla biznesu. W ramach spotkania przewidzieliśmy ciekawe panele dyskusyjne, które poprowadzą równie ciekawi prelegenci z branży zasobów ludzkich, nieruchomości, jak i eksperci z zakresu szeroko pojętych nowoczesnych usług dla biznesu. Dodatkowo podczas wydarzenia odwiedzimy nowoczesną powierzchnię akceleracyjną słupskiego inkubatora, przygotowaną na przyjęcie nowego inwestora.Wydarzenie "Kierunek — Słupsk" to nie tylko okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, to przede wszystkim, możliwość poznania potencjału inwestycyjnego, jaki posiada Słupsk.Na tym wydarzeniu nie może Was zabraknąć. Wyznaczmy razem nowy kierunek na biznesowej mapie Polski. Kierunek — Słupsk!

PROGRAM KONFERENCJI

PANEL I - "HR w czasach po pandemicznych"
· Praca zdalna jako nowa forma zatrudnienia
· Młode pokolenie versus aktualna edukacja

PANEL II - "Biznes w nowoczesnej tkance miejskiej"
· Jak ważne są nowoczesne powierzchnie biznesowe?
· Zrównoważony rozwój miasta
· Wzrost znaczenia miast regionalnych

PANEL III - "Biznes międzynarodowy w trochę mniejszym mieście"
· Przyszłość sektora BSS
· Jak pozyskać międzynarodowego inwestora do małego miasta?
· Studium atrakcyjności inwestycyjnej Słupska

ORGANIZATORZY:

Invest in Pomerania jest regionalną inicjatywą non-profit, która pomaga inwestorom zagranicznym realizować projekty inwestycyjne na Pomorzu. W regionie pełni funkcję konsultanta udzielającego wsparcia na każdym etapie procesu inwestycyjnego.

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. od ponad 27 lat kieruje swoje działania na harmonijną współpracę z przedsiębiorcami, instytucjami otoczenia biznesu oraz władzami lokalnymi w celu rozwoju społeczno-gospodarczego. Agencja zarządza Słupskim Inkubatorem Technologicznym oraz Słupską Specjalną Strefą Ekonomiczną. Jest regionalnym punktem kontaktowym dla przedsiębiorców w ramach Programu Polska Strefa Inwestycji, swym zasięgiem obejmuje 97 gmin Pomorza Środkowego.

Miasto Słupsk to tuż po Metropolii Trójmiejskiej ważne centrum gospodarczo - kulturalne, naukowe i turystyczne w regionie Pomorza Środkowego. Jest to atrakcyjne miejsce dla rozwoju biznesu i nowoczesnych trendów oraz kreatywnego spędzania czasu wolnego.

REJESTRACJA:

✍️ Link do rejestracji: https://app.evenea.pl/event/kierunekslupsk/
Konferencja odbędzie się stacjonarnie w Słupskim Inkubatorze Technologicznym przy ul. Portowej 13b.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale wymaga rejestracji.

KONTAKT/ ORGANIZATOR:
Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. www.sse.slupsk.pl, tel. 59 840 11 73 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SIT logo kolor v9

Wystartuj z nami

logo SSSE pl

Inwestuj z nami

logo PARR pl

Rozwijaj się z nami