Przedsiębiorco! Przyjmij stażystę!

Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego zaprasza przedsiębiorców do współpracy przy programach stażowych - organizacji staży dla studentów tej uczelni.

Czytaj więcej...

Trwa nabór do Go To Brand

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza przedsiębiorców, którzy planują rozwinąć swoją działalność przez eksport, do składania wniosków w konkursie "Go To Brand". Przedsiębiorcy będą mogli pozyskać nawet 850.000 PLN. Nabór wniosków trwa od 4 kwietnia do 8 maja.

Czytaj więcej...

20.04.2018 - Najważniejsze zasady przygotowania, realizacji i rozliczania projektów finansowanych z funduszy europejskich

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na szkolenie organizowane w dniu 20 kwietnia 2018 r. poświęcone aktualnym zasadom przygotowania, realizacji i rozliczania projektów finansowanych ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020

Czytaj więcej...

19.04.2018 - Bytów - Spotkanie Fundusze Europejskie na aktywizację zawodową i podnoszenie kwalifikacji”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne organizowane 19 kwietnia 2018 r. w Bytowie poświęcone możliwościom pozyskania wsparcia na aktywizację zawodową i podnoszenie kwalifikacji ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Czytaj więcej...