Program dla startupów - Start Alliance Berlin: Mobility

Biorąc udział w programie Start Alliance Berlin: Mobility, twórcy startupów otrzymują mozliowość zaistnienia na rynku europejskim. Program skierowany jest do startupów, których:

  • pomysł lub usługa spotkały się z uznaniem na rynku krajowym,
  • planują ekspansję na rynki europejskie (w szczególności niemiecki),
  • poszukują międzynarodwych partnerów
  • i planują rekrutację zagranicznych pracowników.

Czytaj więcej...

13.08.2019 - Wieczór Biznesowy

Słupska Izba Przemysłowo - Handlowa zaprasza do wzięcia udziału w spotkaniu biznesowym, poświęconemu mozliwości obniżenia kosztów energii elektrycznej z wykorzystaniem energii pozyskiwanej z lokalnych źródeł odnawialnych.

Czytaj więcej...

EXPO 2020 - II edycja Programu Partnerskiego dla firm

Do końca września PAIH ceka na zgłoszenia od polskich firm do drugiej edycji Programu Partnerskiego. W związku z tym organizatorzy wydarzenia Polska Agencja Inwestycji i Handlu wraz z Ministerstwem Przedsiębiorczości i Technologii  przygotowali bogatą ofertę wsparcia dla polskich przedsiębiorców, w skład którego wchodzi zarówno wsparcie finansowe, oragnizacyjne jak i  promocyjne.

Czytaj więcej...

24-25.09.2019 - Ostróda - spotkanie programu Południowy Bałtyk

W dnaich 24-25 września zapraszamy na wydarzenie organizowane w Ostródzie w ramach programu Interreg Południowego Bałtyku. Wydarzenie pod nazwą "Let's share and learn" (Podzielmy się i uczmy) połączy partnerów projektów, przedstawicieli władz lokalnych i regionalnych, naukowców, badaczy, przedsiębiorców, organizacji pozarządowych, polityków zainteresowanych tematyką zielonych technologii, ochrony środowiska, przemysłu morskiego, rynku pracy, zrównoważonej turystyki i transportu.

Czytaj więcej...

23.10-25.10.2019r. - POWEREXPO Almaty 2019

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy zaprasza przedsiębiorców z branży maszynowej i elektrycznej do udziału w targach POWEREXPO Almaty 2019, które odbędą się w dniach 23 – 25 październik 2019 r. w Ałmatach w Kazachstanie.

Czytaj więcej...

SIT logo kolor v9

Wystartuj z nami

logo SSSE pl

Inwestuj z nami

logo PARR pl

Rozwijaj się z nami