Biuro Pomorskie w Pekinie zaprasza na targi, które odbędą się w Chinach w II kwartale tego roku.

The 19th Shanghai Smart Factory Exhibition - Industrial Automation and Robotics Exhibition" (SIA China) – 1-4 marca | Szanghaj

19 edycja targów SIA China to okazja dla przedsiębiorców zajmujących się robotyką i automatyzacją produkcji do zaprezentowania swoich technologii i produktów oraz rozeznania się w nowościach światowych.

China International Scientific Instrument & Laboratory Equipment Exhibition - 27-29 marca | Pekin

Podczas wystawy sprzętu naukowego i wyposażenia laboratoryjnego producenci i przedstawiciele branży prezentują produkty w zakresie oprzyrządowania analitycznego i testowego, oprzyrządowania optycznego, elektronicznego oprzyrządowania optycznego, mebli oraz wyposażenia laboratoryjnego i wiele innych nowości.

The 15th International Boiler and Heating Equipment Exhibition – 1-3 kwietnia | Pekin

Międzynarodowa wystawa poświęcona oszczędzaniu energii i ekologicznym kotłom zapewnia uczestnikom możliwość zapoznania się z ekspozycją produktów takich jak kotły elektryczne, urządzenia do uzdatniania wody, pompy do kotłów i instalacji, powietrzna pompa ciepła i wiele innych. Koncentruje się na prezentowaniu nowych urządzeń i rozwiazań grzewczych oraz wykorzystania nowej czystej energii.

China Packaging Container EXPO – 8-10 kwietnia | Szanghaj

PACKCON 2019 to specjalistyczna platforma do prezentowania różnych pojemników i opakowań. Targi koncentrują się głównie na papierze, tworzywach sztucznych, metalu, szkle i innych materiałach opakowaniowych i pojemnikach. PACKCON to targi skierowane do firm zajmujących się produkcją żywności, napojów, chemii gospodarstwa domowego, artykułów codziennego użytku i przemysłu farmaceutycznego.

The 17th China (Guangzhou) International Auto Accessories Expo 2019 – 9-11 kwietnia | Guangzhou

Targi są okazją dla producentów i dostawców z branży motoryzacyjnej na zaprezentowanie swoich produktów i nowoczesnych technologii przed licznie odwiedzającymi wystawę przedstawicieli branży i nabywców.

International Organic & Green Food Industry Expo – 17-19 kwietnia | Pekin

To jedno z najważniejszych wydarzeń na szybko rosnącym rynku produktów naturalnych podczas którego prezentowane sa takie produkty jak: ekologiczne mleko, napoje białkowe, żywność dla dzieci, produkty do pielęgnacji skóry, naturalne tkaniny i wiele więcej temu podobnych.

China International Medical Equipment Expo - 17-19 kwietnia | Pekin

Międzynarodowe Targi Sprzętu Medycznego to wydarzenie skupiające producentów urządzeń medycznych, nabywców, dystrybutorów, manadżerów szpitali, profesorów, ekspertów, naukowców i innych osób z całego świata.

China International Beauty EXPO (CIBE) – 6-8 maja | Szanghaj

CIBE Shanghaj to jedne z największych i najbardziej prestiżowych targów kosmetycznych w Chinach, podczas których na powierzchni 230 tys. m2 wystawia się 2200 wystawców i odwiedza ponad 500 tys. osób. Udział w targach to szansa na nawiązanie relacji handlowych ze stale wzrastającym rynkiem kosmetyków w Chinach. Podczas ubiegłorocznej edycji targów prezentowały się w ramach wspólnego stoiska firmy branży kosmetycznej z regionu Województwa Pomorskiego.

W trakcie wizyty poza udziałem w targach uczestnicy delegacji mieli również okazję wysłuchać wykładu dot. regulacji związanych z rejestracją zagranicznych produktów kosmetycznych w ChRL oraz zasadami rynku chińskiego w tej branży. Członkowie wizyty odbyli również spotkania w parku biotechnologicznym Oriental Beauty Valley, oraz Pilotażowej Strefie Wolnego Handlu, dzięki którym mogli zapoznać się ze specyfiką rynku chińskiego oraz możliwościami wprowadzenia produktów na ten rynek. Dodatkowo miało miejsce seminarium i rozmowy B2B, podczas których każda z firm miała okazję do zaprezentowania swojej działalności i produktów oferowanych dla chińskiego konsumenta, jak również nawiązać bezpośrednie kontakty z chińskimi przedstawicielami z branży beauty. Pomorze reprezentowały firmy m.in. Perfect Cool, Colway, Laboratorium Anna, IUNO, Tifton.

SIAL International Trade Fair for Food 14-16 maja | Szanghaj

SIAL to najważniejsze targi poświęcone branży spożywczej w Azji i trzecie co do wielkości na świecie. Co roku goszczą tysiące wystawców z różnych stron świata, co pozwala na zaprezentowanie swoich produktów zarówno międzynarodowym jak i lokalnym firmom chińskim. Są okazją do spotkania producentów żywności, dystrybutorów, importerów, hurtowników z branży spożywczej, gastronomicznej i hotelarskiej, budowania nowych kontaktów i poszukiwania nowych dostawców i partnerów biznesowych. Towarzyszące targom konferencje/prelekcje stwarzają możliwość do wymiany wiedzy i informacji pomiędzy ekspertami branżowymi na temat bieżących problemów, trendów i przyszłych perspektyw.

The 24th China International Furniture Woodworking Machinery Components & Raw Materials Exhibition – 21-23 czerwca | Dalian

Najważniejsze targi przemysłu meblarskiego i drzewnego w północnych Chinach, jedna z największych światowych imprez targowych, oferująca szeroką gamę produktów meblowych i surowców do produkcji. Wystawa obejmuje całe spektrum branży tj.: producentów mebli, od surowców, w tym drewna, sprzętu, materiałów ściernych i maszyn do obróbki drewna po gotowe produkty. Co roku przyciągają wystawców z różnych krajów i regionów. Na targach prezentują się hurtownicy, dostawcy drewna, producenci mebli oraz elementów dekoratorksich, firmy produkujące maszyny do drewna, agencje i organizacje handlowe.

Kontakt:

Biuro Pomorskie w Chinach z siedzibą w Pekinie
Room 1702, East Ocean Centre
No.24A JianGuoMen Wai Street
ChaoYang District, Beijing
China 100004
Tel: 0086-10-65156077
Tel: 0086-10-65156067 lub z końcówką 7003
Fax: 0086-10-65157013

Opublikowano: 2019.03.05 MK