Bałtycki Instytut Spraw Europejskich i Regionalnych, partner międzynarodowego projektu UMBRELLA Interreg Południowy Bałtyk (www.umbrellaproject.eu) zaprasza Państwa na międzynarodowe wydarzenie Participation Day 2019 skierowane do przedstawicieli NGOs, JST, lokalnych grup inicjatywnych i wszystkich zainteresowanych podjęciem współpracy międzynarodowej w Regionie Morza Bałtyckiego. W trakcie całodniowego wydarzenia spotka się ok. 80 przedstawicieli organizacji i instytucji z krajów Regionu Bałtyckiego w tym z Polski.

Organizatorzy  umożliwią Państwu zaprezentowanie swoich nowych koncepcji projektowych oraz wysłuchanie tych, które już do nas zgłoszono (na tą chwilę mamy już 9). Podczas wydarzenia znajdą Państwo przyszłych partnerów do współpracy, być może dołączą do tworzonego konsorcjum projektowego lub dowiedzą się więcej jak umiędzynarodowić Wasze pomysły i rozpocząć działania na arenie międzynarodowej.

 Dodatkowo w ramach projektu UMBRELLA oferwane jest wsparcie m.in.:

  •  możliwość bezpłatnej pomocy eksperckiej w trakcie pisania wniosku;
  • znalezienie partnerów międzynarodowych (nasza bałtycka baza to już ponad 3000 rekordów!);
  • organizację wizyt studyjnych dla konkretnych pomysłów projektowych;
  • udział w profesjonalnych szkoleniach z pisania projektów międzynarodowych (w jęż. polskim) już jesienią tego roku.

Spotkanie aplanowane jest na  11. czerwca w godzinach 9.30 - 17.00 do sali "Niebo Polskie" w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego przy ul. Augustyńskiego 1, odbywać sie będzie wyłacznie w języku angielskim.

Program spotkanie dostępny jest pod linkiem

Rejesrtacji można dokonać na stronie

opublikowano 31.05.2019 K.K.

SIT logo kolor v9

Wystartuj z nami

logo SSSE pl

Inwestuj z nami

logo PARR pl

Rozwijaj się z nami