Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w Forum Biznesu, które odbędzie się w dniu 4 lipca, w ramach Szczytu Bałkanów Zachodnich w Poznaniu. Na kilka dni Poznań stanie się centrum unijnych i bałkańskich wydarzeń. Podejmować będziemy delegacje rządowe, przedstawicieli organizacji obywatelskich i ludzi biznesu z 16 krajów: Albanii, Bośni i Hercegowiny, Czarnogóry, Kosowa, Macedonii Północnej, Serbii, Austrii, Bułgarii, Chorwacji, Francji, Grecji, Niemiec, Polski, Słowenii, Włoch i Wielkiej Brytanii.

Szczyt Bałkanów Zachodnich Poznań 2019 odbędzie się w dniach 3-5 lipca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. 4 lipca spotkają się w Poznaniu ministrowie spraw zagranicznych, spraw wewnętrznych oraz gospodarki. 5 lipca odbędzie się Szczyt Liderów – szefowie państw lub rządów partnerów Procesu Berlińskiego rozmawiać będą o najważniejszych sprawach dla regionu Bałkanów Zachodnich.

Spotkaniom na najwyższym szczeblu towarzyszyć będą trzy wydarzenia: Forum Think Tanków przeznaczone dla ekspertów, Forum Społeczeństwa Obywatelskiego - platformę wymiany doświadczeń i współpracy dla organizacji pozarządowych oraz Forum Biznesu, którego celem będzie pomoc przedsiębiorcom w nawiązaniu kontaktów i pogłębieniu specjalistycznej wiedzę.

Program spotkania dostępny jest pod linkiem

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest pod linkiem

opublikowano 17.06.20198 K.K.