Biuro Pomorskie w Chinach przekazuje listę najbliższych targów, które odbędą się w Państwie Środka.

China International Industry Fair (CIIF) 17-21 września|Shanghai

Wydarzenie zatwierdzone przez UFI, jest wiodącym wydarzeniem w branży produkcyjnej w Chinach, a także ważnym oknem i platformą otwartą na świat dla handlu międzynarodowego,komunikacji i współpracy w zakresie przemysłu.

2019 China International BioPharma and Biotechnology Exhibition 20-21 września|Taizhou

BIO CHINA 2019 ściąga wystawców i profesjonalnych odbiorców z całego świata specjalizujących się w biomedycynie, medycynie regeneracyjnej, biotechnologii, komórkach macierzystych, ortopedii i biochemii.

IEEV China International Energy-saving and Intelligent Connected Vehicles (New Energy Vehicles) Exhibition 17-20października|Pekin

IEEVChina - Chiny Międzynarodowa wystawa poświęcona oszczędzaniu energii i nowym pojazdom energetycznym jest punktem odniesienia dla nowego przemysłu motoryzacyjnego, a także profesjonalnej platformy do prezentowania energooszczędnego przemysłu samochodowego w Chinach.

The 25th China Yiwu International Commodities Fair 21-25 października|Yiwu

To jedne z największych, najbardziej wpływowych i najbardziej produktywnych targów towarowych w Chinach.

China International Import Expo 5-10 listopada|Shanghai

W tym roku to druga edycja targów i największe tego typu wydarzenie w Chinach organizowane z inicjatywy i pod patronatem Prezydenta Chin – Xi Jingpinga. Udział w
targach stanowi niepowtarzalną okazję do zaprezentowania produktów i usług dla odbiorcy chińskiego.

Mother Baby Children Expo – 5-7 listopada | Shenzhen

Targi MBC to okazja dla firm z branży babcare do zaprezentowania swoich produktów dla najmłodszych. Znajdą się tutaj nie tylko zabawki, ale również żywność dla dzieci, akcesoria, foteliki, wózki.

China Fisheries & Seafood Expo 2019 6-8 listopada| Qingdao

Największe w Azji targi poświęcone przemysłowi rybołóstwa przyciągają co roku producentów i odbiorców branży. Prezentowane są sprzęt do hodowli ryb, przetwarzania ryb, sprzęt rybacki, opakowania, owoce morza. Targi są szansą na dostęp do największego i najszybciej rozwijającego się rynku owoców morza na świecie.

China Hi-Tech Fair 13-17 listopada|Shenzhen

Obecnie to największe i najbardziej wpływowe targi naukowe i technologiczne w Chinach. CHTF koncentruje się na zaawansowanych technologiach i produktach w takich dziedzinach jak oszczędzanie energii, ochrona środowiska, nowa generacja technologii informacyjnych, biologia, produkcja wysokiej klasy sprzętu, nowych energii, nowych materiałów i nowych pojazdów energetycznych.

Kontakt do Biura Pomorskiego w Chinach:

Tel. 0086-10-65156077 lub 0086-10-65156067

Fax. 0086-10-65157013

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opublikowano: 2019.06.19 MK

SIT logo kolor v9

Wystartuj z nami

logo SSSE pl

Inwestuj z nami

logo PARR pl

Rozwijaj się z nami