Polska Agencja Inwestycji i Handlu w ramach projektu „Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe – Marka Polskiej Gospodarki – Brand” zaprasza przedsiębiorców do promocji działalności na stoisku informacyjnym podczas targów INDEX DUBAJ w dniach 17-19.09.2019r.

Informujemy, iż mogą Państwo bezpłatnie skorzystać z następujących form promocji:

  • Wyświetlenie filmu promocyjnego na stoisku narodowym
  • Dystrybucja folderów reklamowych na stoisku narodowym

Firmy zainteresowane dystrybucją folderów informacyjnych w zapraszamy do przesyłania materiałów na adres:

VMG Sp. z o.o. ul. Unii Lubelskiej 1, 61-249 Poznań

z dopiskiem „PAIH -Targi INDEX DUBAJ 2019, materiały informacyjne” do 26.06.2019 r.

Materiały przesłane po terminie nie zostaną uwzględnione na stoisku narodowym.

PAIH przyjmuje po jednej paczce od firmy o wadze do około 1 kg. Prosimy o wcześniejszą informację o planowanej przesyłce (wraz z wagą i wymiarami).

Firmy zainteresowane wyświetleniem filmu promocyjnego na stoisku narodowym proszone są do ich przesyłania wetransferem na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Materiały można dostarczyć również bezpośrednio na targach. W przypadku jakichkolwiek pytań należy kontaktować się z Panią Magdaleną Kaszewską-Suchocką - Project Managerem, tel. 661435296, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opublikowane: 2019.06.19 MK

SIT logo kolor v9

Wystartuj z nami

logo SSSE pl

Inwestuj z nami

logo PARR pl

Rozwijaj się z nami