SIT siedziba

W październiku 2012 roku Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. oddała do użytkowania Słupski Inkubator Technologiczny (skrót: SIT). Inkubator to szczególne i jedyne miejsce w Regionie Słupskim, który oferuje przyjazny klimat dla rozwoju projektów innowacyjnych oraz tzw. Start-Upów.
SIT daje szanse i umożliwia nawiązywanie wzajemnych relacji pomiędzy firmami strefowymi i z regionu, lokalnym biznesem, instytucjami naukowo-badawczymi oraz firmami okołobiznesowymi.

SIT to prestiżowy i wielofunkcyjny obiekt o powierzchni 7 tys. m2, łączący funkcje biurowe, szkoleniowo-konferencyjne oraz wpierający powstawanie nowoczesnych i innowacyjnych technologii. Jest to doskonałe miejsce dla firm, które chcą się rozwijać w atmosferze otwartości i w pełni korzystać z nowoczesnych możliwości technicznych oferowanych w SIT.

Od czerwca 2014 roku w ramach SIT funkcjonuje Pracownia Automatyki, Robotyki i Systemów Wizyjnych (ARiSW). Miejsce to dedykowane jest dla przedsiębiorców i kadry inżynierskiej, które będą mogły na bazie Pracowni pozyskać praktyczną wiedzę i skorzystać z nowoczesnych usług.
Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne Słupskiego Inkubatora Technologicznego to idealne miejsce na zorganizowanie konferencji czy szkolenia. Oferujemy w pełni profesjonalną organizację spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń w obiekcie o wysokim standardzie i profesjonalnie wyposażonym zapleczu szkoleniowym z możliwością dowolnej aranżacji sal na potrzeby klientów.
Słupska Specjalna Strefa Ekonomiczna wraz z Inkubatorem jest dziś w regionie słupskim jednym z najważniejszych katalizatorów zrównoważonego rozwoju społeczno-gospodarczego.
  
sit

Słupski Inkubator Technologiczny
zarządzany przez Pomorską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A.
ul. Portowa 13 B, 76-200 Słupsk
tel. (+48) 59 846 81 00
fax (+48) 59 846 81 01
www.sit.slupsk.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.facebook.com/SIT.SLUPSK

sit panorama Slupski Inkubator Technologiczny 3 DSC08578

Pokaż lokalizację Słupskiego Inkubatora Technologicznego na większej mapie
Wprowadziła: AJ

Inwestorzy SSSE