Niniejszym serdecznie zapraszamy firmy z sektora MŚP, działające w branżach priorytetowych (ICT, energie odnawialne, eko-technologie zainteresowane udziałem w wyjazdowych misjach gospodarczych do krajów docelowych.

Uprzejmie prosimy o przesyłanie drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. informacji o chęci udziału w projekcie z uwzględnieniem podstawowych informacji tj.:

  • nazwa i adres firmy
  • strona www firmy, adres e-mail i osoba do kontatku
  • branża (ICT / OZE / EKO-TECH)
  • preferowany kraj docelowy (Dania / Norwegia / Szwecja / Niemcy)

Prosimy w tytule e-maila wpisać treść wg wzoru: "Rekrutacja 1 + kraj docelowy + branża (skrótowo)"

W razie jakichkolwiek pytań Zespół Projektowy zaprasza do kontaktu
Tel: 59 840 11 73
Fax: 59 841 32 61
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Osoby kontaktowe:
Bartosz Świtała, Kierownik Projektu – kom. 604 450 206, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Marcin Ingielewicz, Koordynator ds. Organizacji i Promocji, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.