Jednym ze strategicznych działań Firmy PIERRE RENE jest szybkość reakcji na zmieniające się trendy i potrzeby rynku. Pandemia wywołana koronawirusem spowodowała ogromne zapotrzebowanie na preparaty do dezynfekcji rąk i powierzchni oraz środki ochrony osobistej. Już po pierwszych doniesieniach o pojawieniu się przypadków zachorowań w Polsce zaproponowaliśmy naszym klientom drogeryjny płyn o właściwościach przeciwwirusowych UNIVERSAL CLEANSER z linii MEDIC. Dzięki błyskawicznej reakcji od połowy marca dostarczyliśmy na rynek krajowy i rynki zagraniczne ponad 30 tys. produktów.

MEDIC ANTIBACTERIAL LIQUID SANITIZER OFERTA 22.05.2020 HOTELE 1

Kolejnym działaniem było poszerzenie oferty w profesjonalne produkty do dezynfekcji rąk i powierzchni. ANTIBACTERIAL LIQUID SANITIZER 125ml to alkoholowy (70%) płyn o działaniu wirusobójczym do higienicznej dezynfekcji rąk oraz powierzchni z wygodnym atomizerem, dostępny miedzy innymi w sieci drogerii NATURA. MEDI SPRAY w dwóch pojemnościach (125 i 300 ml) to z kolei produkty do dezynfekcji z linii MEDIC dostępne w sklepach ŻABKA. Do dnia dzisiejszego dostarczyliśmy naszym klientom ponad 160 tys. w/w produktów.
Od niedawna ANTIBACTERIAL LIQUID SANITIZER dostępny jest w większych pojemnościach 1 i 5 litrów do uzupełniania mniejszych opakowań lub dystrybutorów do dezynfekcji rąk. Już w krótce ofertę uzupełnią żele do dezynfekcji dłoni, rękawiczki nitrylowe oraz maseczki trójwarstwowe. Dostępne indywidualnie lub w pakietach osobistych (płyn do dezynfekcji +maseczka+ para rękawiczek). Tak szeroki wachlarz produktów umożliwia naszym kontrahentom kompleksowe zadbanie o bezpieczeństwo swoich pracowników, klientów czy  gości w tym trudnym czasie.

Ponadto przekazaliśmy Słupskiemu Szpitalowi oraz policjantom z Ustki ponad tysiąc produktów do dezynfekcji dłoni i powierzchni. Mając wieloletnie doświadczenie w branży kosmetycznej dbamy nie tylko o najwyższą jakość naszych produktów, ale również chronimy skórę dłoni wzbogacając nasze produkty w składniki nawilżające i pielęgnacyjne.
Szukasz profesjonalnej obsługi, wysokiej jakości produktów w dobrych cenach? Potrzebujesz produktów „szytych na miarę” specjalnie dla Twojej Firmy?
Skontaktuj się z nami.
Team Pierre Rene
Profesjonalnie, kompleksowo, szybko i terminowo.

Ofera do pobrania