Redzikowo miniPomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w ramach swojej działalności świadczy również usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami komercyjnymi, zlokalizowanymi na terenie, jak i poza terenem, Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Zapraszamy przedsiębiorców i instytucje zainteresowane zbyciem lub nabyciem nieruchomości do współpracy z nami w tym zakresie (działki przemysłowe/usługowe, hale/magazyny, biura/lokale).

Kontakt:
Bartosz Świtała
Pośrednik w obrocie nieruchomościami (Licencja nr: 18497)
Zespół ds. Promocji i Pozyskiwania Inwestorów
tel. (+48) 59 840 11 73
kom. (+48) 604 450 206
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Aktualnie w ofercie posiadamy następujące nieruchomości:

Nieruchomości gruntowe:

  1. Działka inwestycyjna w Słupsku przy Oczyszczalni Ścieków - działka o pow. 10,9504 ha. Przeznaczenie terenu wg MPZP: tereny produkcji, składów i magazynów, tereny usług. Działka nieuzbrojona.
  2. Działka inwestycyjna we Włynkówku na terenie SSSE* - działka o pow. ok. 1,8 ha. Przeznaczenie terenu wg MPZP: tereny funkcji przemysłowych i usług.

Nieruchomości zabudowane:

  1. Hala produkcyjno-magazynowa w Słupsku na terenie SSSE* - działka o pow. ok. 8000 m2, zabudowana dwoma budynkami o łącznej pow. użytkowej 3000 m2.

 
*realizując nową inwestycję można ubiegać się o decyzję o wsparciu w ramach Ustawy o wspieraniu nowych inwestycji. Decyzja uprawnia do skorzystania z ulg w podatku dochodowym na okres od 10 do nawet 15 lat (jeżeli inwestycja jest realizowana na terenie SSSE obowiązuje najdłuższy okres ważności decyzji) lub do wyczerpania limitu pomocy regionalnej. Więcej o rządowym programie Polska Strefa Inwestycji tutaj

 

Zapraszamy do kontaktu po szczegółową ofertę dot. poszczególnych nieruchomości: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz pod ogólną skrzynką Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Wprowadził: BŚ