Słupski Inkubator Technologiczny zaprasza do udziału w BEZPŁATNYM KURSIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Słupski Inkubator Technologiczny realizujący na zlecenie Europejskiej Grupy Doradczej kursy jęzkowe, zaprasza do udziału w BEZPŁATNYM KURSIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO. Do udziału w projekcie zapraszamy osoby pracujące w mikro, małych i średnich przedsiębiorstwach oraz podmiotach ekonomii społecznej zamieszkujących województwo pomorskie w wieku 18 lat i więcej, w szczególności osoby po 25 roku życia, w tym osoby 50+ oraz osoby o niskich kwalifikacjach.

Czytaj więcej...

Mapa pomocy dla poszkodowanych na Pomorzu

Uprzejmie informujemy, że na stronie pomorskie.eu została uruchomiona specjalna zakładka, która zawiera interaktywną mapę pomocy dla poszkodowanych w nawałnicy oraz platformę wymiany informacji o potrzebach, a także numer specjalnego konta bankowego uruchomionego przez Zarząd Główny Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego http://pomorskie.eu/pomagamy

Czytaj więcej...

Punkt Zbiórki Darów dla poszkodowanych w nawałnicy

Punkt zbiorki 2Uruchomiono Punkt Zbiórki Darów w Słupskim Inkubatorze Technologicznym dla osób poszkodowanych w wyniku nawałnicy z nocy 11 na 12 sierpnia br. W porozumieniu z Urzędem Marszałkowskim Województwa Pomorskiego Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. ze Słupska uruchomiła PUNKT ZBIÓRKI DARÓW.  Punkt zlokalizowany jest na terenie Słupskiego Inkubatora Technologicznego przy ul. Portowej 13 B.

Czytaj więcej...