W dniu 28 września 2023 roku odbyło się śniadanie biznesowe w ramach cyklu "Słupska Specjalna Strefa Ekonomiczna w drodze". Tym razem naszymi gośćmi byli przedsiębiorcy z Białogardu. W spotkaniu uczestniczyły ważne jednostki samorządu terytorialnego, a wśród nich Pani Burmistrz Białogardu, Emilia Bury, Pan Starosta powiatu białogardzkiego, Piotr Pakuszto, oraz Burmistrz Gminy i Miasta Karlino, Waldemar Miśko. Ponadto swoją obecnością zaszczycili nas Prezes Stworzyszenia Inicjatyw Społeczno Gospodarczych, Tomasz Wegner, oraz Prezes Invest Park Białogard, Waldemar Gorzelak.

IMG 0832

Poznaj fabrykę nowoczesnych opakowań!

Plastmoroz2Plastmoroz z Białogardu to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo rodzinne z branży opakowań, specjalizujące się w produkcji folii mono i folii laminowanych wielowarstwowych. Ich produkty znalazły praktyczne zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, co przyczyniło się do zdobycia zaufania klientów poszukujących sprawdzonych i wytrzymałych rozwiązań. Obecnie trwa unowocześnienie i rozbudowa zakładu.

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. wraz z Partnerami zaprasza na Śniadanie biznesowe z cyklu "Słupska Specjalna Strefa Ekonomiczna w drodze - kompleksowe wsparcie w rozwoju przedsiębiorców".

W dniu 28.09.2023r. zawitamy do regionu białogardzkiego i przedstawimy szeroki wachlarz możliwości wsparcia dla przedsiębiorców z tego obszaru. 

Spotkanie dedykowane jest Właścicielom, Prezesom firm rodzinnych,a także dla przedsiębiorców zainteresowanych rozwojem swojej działalności, planujących realizację nowych inwestycji na terenie następujących miast i gmin powiatu białogardzkiego: Białogard, Karlino, Tychowo.

Białogard evenea

376826980 735505245054834 2528401695436325653 n

W ciągu ostatnich pięciu lat Polska Strefa Inwestycji, koordynowana przez 14 specjalnych stref ekonomicznych, rozmieszczonych na obszarze całego kraju, odnotowała znaczny wzrost inwestycji.
Program ten przyniósł rezultaty, które w znaczący sposób wpłynęły na rozwój gospodarczy i społeczny regionów, zarówno w kontekście wsparcia inwestorów krajowych, jak i zagranicznych. Konferencja w Pile była okazją do podsumowania osiągnięć i docenienia wkładu osób, które przyczyniły się do tego sukcesu.
Polska Strefa Inwestycji to ponad 109 miliardów złotych deklarowanych inwestycji, co przekłada się na wsparcie 2 255 projektów inwestycyjnych. Co więcej, przedsiębiorcy zobowiązali się do stworzenia aż 45 559 nowych miejsc pracy.

zbigniew szyca 1Z głębokim żalem przyjęliśmy smutną wiadomość o śmierci Zbigniewa Szycy Członka Rady Rozwoju Obszaru Gospodarczego Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Rodzinie i Najbliższym wyrazy współczucia, składa Zarząd i Pracownicy Pomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.

SIT logo kolor v9

Wystartuj z nami

logo SSSE pl

Inwestuj z nami

logo PARR pl

Rozwijaj się z nami