• Inwestuj z nami

  Szukasz miejsca dla swojej inwestycji?

  Słupska Specjalna Strefa Ekonomiczna wskaże Tobie najlepszą lokalizację na Pomorzu Środkowym
  Więcej ...
 • Zaufali nam

  Szukasz partnera do współpracy?

  Sprawdź wśród naszych przedsiębiorców strefowych ...
  Więcej ...
 • Korzyści podatkowe

  Szukasz oszczędności?

  Inwestując w Słupskiej SSE możesz skorzystać z ulg podatkowych ...
  Więcej ...
 • Wystartuj z nami

  Masz ciekawy pomysł na innowacyjny biznes?

  Słupski Inkubator Technologiczny pomoże Ci wystartować ...
  Więcej ...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
SSSE new OZE new ARiSW new

W dniach 21-22 marca odbędzie się wizyta studyjna BIG DATA FOR TRANSFORMATION INTO INDUSTRY 4.0.

Dwudniowe spotkanie jest organizowane przez Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE z Warszawy we współpracy z Ambasadą RP w Brukseli, Stałym Przedstawicielstwem RP przy UE, Biurem Promocji Nauki „PolSCA” PAN w Brukseli oraz Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego z Warszawy.

Jego celem jest zwiększenie potencjału polskich beneficjentów - zwłaszcza przedsiębiorców i jednostek naukowo-badawczych - do udziału w programie Horyzont 2020.

W przypadku zainteresowania uczestnictwem w marcowej wizycie proszę o kontakt z Panią Małgorzatą Szołuchą z Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE z Warszawy http://kpk.gov.pl/?page_id=10254 , e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 28 lutego br.

Opublikowano: 2017.02.17 MK

Zainwestuj u nas !

PARR mapka podstrefy2016

Newsletter

Zapisz się, aby śledzić na bieżąco aktualne wydarzenia związane z SSSE - raz w miesiącu otrzymasz maila z najnowszymi wydarzeniami, szkoleniami, warsztatami, informacjami o zmianach w prawie.
Odbieranie

Klikając powyżej wyrażasz zgodę na otrzymywanie od PARR S.A. informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002r. (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.) o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Wyrażenie zgody jest niezbędne, aby otrzymywać newsletter.

Inwestorzy SSSE