W związku z udziałem w targach Hannower Messe 2017 (24-28.04.2017), których Polska jest w tym roku Krajem Partnerskim, NCBR zaprasza do zgłaszania propozycji projektów, produktów i technologii, które mogłyby zostać zaprezentowane na polskim stoisku narodowym.

Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Technologii Przemysłowych Hannover Messe to najważniejsze wydarzenie branży przemysłowej na świecie. W ubiegłym roku targi odwiedziło 200 tys. zwiedzających, w tym 70 tys. gości z zagranicy.  Główne obszary tematyczne targów to automatyka przemysłowa, zarządzanie produkcją, przemysł 4.0, energetyka i łańcuch dostaw. Szczegółowy opis dziedzin znajduje się na stronie Hannower Messe.

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, jako agencja wykonawcza MNiSW, szykuje prezentację polskiego sektora B+R  na stoisku narodowym na targach. Przygotowując się do udziału w Hannower Messe 2017 dokładamy wszelkich starań, by prezentacja Polski w obszarze B+R była kompleksowa, a zarazem atrakcyjna dla odwiedzających polskie stoisko, w szczególności dla potencjalnych partnerów i klientów polskich firm i jednostek naukowych.

Zapraszamy do zgłaszania propozycji projektów, produktów i technologii, które mogłyby zostać zaprezentowane podczas targów. Na Państwa zgłoszenia NCBR czeka do 24 lutego. Zgłoszenie należy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jednocześnie informujemy, że firmy zainteresowane udziałem w Hannower Messe 2017 mogą się ubiegać o dofinansowanie udziału w targach w Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, w ramach poddziałania 3.3.3 „Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand” PO IR. Nabór wniosków trwa do 13 lutego br.

Opublikowano: 2017.02.13 MK