Zapraszamy do zapoznania się z poniżej prezentowaną najnowszą ofertą targową polecaną przez Biuro Pomorskie w Chinach.

Canton Fair 2017, China Import and Export Fair – 15 kwietnia – 5 maja | Kanton

Targi w Kantonie są jednymi z największych i najbardziej znanych targów importowo-eksportowych. Zaprezentowancyh zostanie ponad 150 000 produktów wysokiej klasy z Chin i z całego świata. Jest t świetna okazja do nawiązania kontaktów z producentami szerokiej gamy produktów z Chin.

Asia (Beijing) International Import Food Expo – 17-19 kwietnia | Pekin

Targi spożywcze w Pekinie oferują takie produkty jak: produkty olejne i owsiane, produkty zdrowotne, odżywki i jedzenie organiczne, piwo, wino, słodycze i przekąski. Wydarzenie dla polskich producentów artykułów spożywczych, którzy szukają dystrybutora swoich produktów w Chinach.

China International Gold, Jewellery & Gem Fair – 19-22 kwietnia | Shenzhen

Są to największe targi branży jubilerskiej w południowych Chinach. W 2017 roku w wydarzeniu weźmie udział ponad 330 wystawców z 13 krajów, m.in. z Polski, Belgii, Indii, Korei, Litwy, Rosji i Stanów Zjednoczonych.

International Boat Show – 26-29 kwietnia | Szanghaj

Targi te są największą w Chinach platformą dla przemysłu żeglarskiego. Oferowane są łodzie pasażerskie, jachty i sprzęt żeglarski od międzynarodowych producentów, a także wszelkiego rodzaju usługi morskie.

Yiwu Fair Spring – Imported Commodities Fair – 6-9 maja | Yiwu

Targi w Yiwu to kolejna okazja do zaprezentowania swoich produktów na chińskim rynku. Wystawa ta będzie podzielona na 5 sektorów: artykuły gospodarstwa dmowego, żywność i napoje, sztuka i ozdoby, odzież i akcesoria oraz usługi e-commerce.

Int'l Exhibition of Food & Drink, Hotel, Restaurant & Foodservice Equipment, Supplies & Services – 8-11 maja | Hongkong

Targi HOFEX to miejsce do zaprezentowania swoich produktów i usług z branży spożywczej i hotelowo-restauracyjnej. Wystawiające się firmy oferują m.in. żywność, napoje, wino, kawę oraz wyposażenie dla gaastronomii i hotelarstwa.

SIAL China – 17-19 maja | Szanghaj

SIAL to najwieksze w Azji targi spożywcze podzielone na kilka sektorów: usługi spożywcze, sprzedaż, catering, import/eksport i przetwórstwo. Polskie produkty co roku osiągają dużą popularność podczas targów SIAL i plasują się w czołowej 10 najlepszych pawilonów narodowych.

International Food & Import Food Exhibition – 16-18 czerwca | Kanton

Targi spożywcze w Kantonie to platforma dla zagraniczych producentów, którzy poszukuja dystrybutorów dla swoich produktów na rynku chińskim.

June Hong Kong Jewellery & Gem Fair – 22-25 czerwca | Hongkong

Czerwcowe targi biżuterii w Hongkongu to kolejna okazja do zaprezentowania polskiego bursztynu na chińskim rynku.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w targach prosimy o kontakt email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacja pochodzi ze strony: http://www.biuropomorskie.pl/pl/targi

 

Wprowadziła: AJ 2017.03.01

Aktualizacja: 2017.04.04 MK

SIT logo kolor v9

Wystartuj z nami

logo SSSE pl

Inwestuj z nami

logo PARR pl

Rozwijaj się z nami