Uwaga! Nabór przedsiębiorców został przedłużony do 14 kwietnia!

Zapraszamy mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa do udziału w kolejnej edycji konkursu GRYF Gospodarzy 2017. Jego celem jest promocja przedsiębiorczości i aktywności gospodarczej przedsiębiorstw województwa pomorskiego. Statuetka „Gryfa Gospodarczego" jest jedną z najbardziej cenionych regionalnych nagród gospodarczych, przyznawaną wspólnie przez organizacje samorządu gospodarczego i władze województwa pomorskiego.

Zgłoszenia mogą złożyć przedsiębiorstwa bezpośrednio lub pośrednio, poprzez organizacje skupiające przedsiębiorców, do 14 kwietnia. Sponsorem Głównym Konkursu jest mBank S.A., Partnerem Strategicznym Olivia Business Centre natomiast patronami medialnymi są: Polska Dziennik Bałtycki, Trojmiasto.pl Sp. z o.o. oraz Radio Gdańsk.

Konkurs organizowany jest po raz 18 z inicjatywy Pomorskiej Rady Przedsiębiorczości, której przewodniczy Marszałek Województwa Pomorskiego, Pan Mieczysław Struk. Udział w konkursie o Nagrodę Pomorską „Gryf Gospodarczy 2017" jest bezpłatny.

Konkurs rozstrzygany jest w czterech kategoriach:

  • „Mikroprzedsiębiorstwo" – zatrudniające poniżej 10 pracowników,
  • „Małe Przedsiębiorstwo" – zatrudniające od 10 do 49 pracowników,
  • „Średnie Przedsiębiorstwo" – zatrudniające od 50 do 249 pracowników,
  • „Duże Przedsiębiorstwo" – zatrudniające powyżej 250 pracowników.

Nagrody
Laureaci konkursu otrzymują statuetkę Nagrody Pomorskiej „Gryf Gospodarczy 2017".
Kapituła Konkursu przyznaje także wyróżnienia pozostałym finalistom w każdej kategorii konkursowej. Zarówno laureaci, jak i firmy wyróżnione, mają prawo używać logo i określenie: "Laureat/Wyróżnienie Konkursu Nagrody Pomorskiej „Gryf Gospodarczy 2017".
Media i instytucje patronujące konkursowi przyznają jednemu z finalistów honorową statuetkę Nagrody Pomorskiej „Gryfa Medialnego 2017".

Nagrody Specjalne
Kapituła Konkursu ma prawo wyboru spośród trzech firm wskazanych przez Komisję Konkursową przedsiębiorstw, które otrzymają statuetkę specjalną Nagrody Pomorskiej „Gryf Gospodarczy 2017"  w kategoriach:

  • „Gryf Innowacyjne Przedsiębiorstwo 2017"
  • „Gryf Odpowiedzialności Społecznej 2017", za projekt (przedsięwzięcie) zrealizowane na terenie województwa pomorskiego w 2016 r.  

Więcej informacji tutaj

Zgłoszenia tutaj

SIT logo kolor v9

Wystartuj z nami

logo SSSE pl

Inwestuj z nami

logo PARR pl

Rozwijaj się z nami