27.09.2017 Zapraszamy na business brunch do Wałcza

zaproszenie grafikaPomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Deloitte, Miasto Wałcz, Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów ze Szczecina wraz z partnerami zapraszają Państwa na szkolenie w formie Business Brunch (śniadanie/lunch), które odbędzie się w dniu 27 września 2017r. w Wałczu. Podczas spotkania eksperci Deloitte omówią tematy związane z podatkami dochodowymi CIT i PIT na rok 2018 oraz ochroną danych osobowych - nowe wyznania dla przedsiębiorców

Zaproszenie dla przedsiębiorców na Business Brunch w dniu 27.09.2017r. w tematach: Zmiany w podatkach dochodowych i w ochronie danych osobowych na rok 2018 - nowe wyznania dla przedsiębiorców

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Deloitte, Miasto Wałcz, Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów ze Szczecina wraz z partnerami zapraszają Państwa na szkolenie w formie Business Brunch (śniadanie/lunch), które odbędzie się w dniu 27 września 2017r. w Wałczu. Podczas spotkania eksperci Deloitte omówią tematy związane z podatkami dochodowymi CIT i PIT na rok 2018 oraz ochroną danych osobowych - nowe wyznania dla przedsiębiorców. Spotkanie będzie bardzo dobrą okazją do wymiany doświadczeń, dyskusji oraz nawiązania nowych kontaktów przy degustacji lokalnej kuchni.

Termin: 27 września 2017r. godz. 9:30 - 14:00
Miejsce: sala konferencyjna Hotelu Biały Domek, Wałcz ul. Kościuszki 27, mapa z dojazdem tutaj
Organizator: Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
Główny partner merytoryczny: Deloitte
Partnerzy: Urząd Miasta Wałcza, Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów ze Szczecina, Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy UE, Klaster Metalowy „Metalika”, ASTA-NET S.A., TV ASTA Sp. z o.o. oraz portal BALTIC.info.pl

Szkolenie Business Brunch dedykowane jest  m.in. do: zarządów i właścicieli firm, dyrekcji, działów księgowości i kadr oraz pozostałych pracowników merytorycznych firm.Spotkanie nie jest skierowane do biur księgowych i rachunkowych, z zastrzeżeniem tych, które obsługują przedsiębiorców Słupskiej SSE – po wcześniejszym ustaleniu z organizatorem.


REJESTRACJA ELEKTRONICZNA

TUTAJ REJESTRACJA

Udział w spotkaniu jest bezpłatny dla przedsiębiorców. Konieczna jest uprzednia rejestracja online do dnia 21.09.2017r. do godz. 16.00. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Z jednej firmy w spotkaniu mogą wziąć udział max. 2 osoby. 


ORGANIZATORZY
Deloitte         logo PARR pl      logo SSSE pl     walcz  Miasto Wałcz            
PARTNERZY
PIFE   asta net   Metalika   pomorze zachodnie     32 Baltic     tv asta

PROGRAM

I Blok 9:30- 10.35

09.30 - 10.00

Rejestracja i powitalne śniadanie

10.00 - 10.15

Wsparcie dla zachodniopomorskich eksporterów

Jacek Wójcikowski - Dyrektor Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów ze Szczecina

10.15 - 10.25

Środki unijne dla przedsiębiorstw z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020

Magdalena Leszczyńska - Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy UE Szczecinek

10.25 - 10.35

Specjalna Strefa Ekonomiczna to nie tylko grunt i wakacje podatkowe

Bartosz Świtała - Słupska Specjalna Strefa Ekonomiczna

II Blok 10.35 - 11.45

Planowane zmiany w podatkach dochodowych na rok 2018

Agnieszka Ostrowska - Starszy Menedżer, Dział Doradztwa Podatkowego Deloitte

Krzysztof Wojtowicz - Dyrektor, Dział Doradztwa Podatkowego Deloitte

11.45 - 12.00

przerwa na lunch

III Blok 12.00 - 14.00

Ochrona danych osobowych – nowe wyzwania dla przedsiębiorców

Paulina Kalatzi – Associate, Radca Prawny w Deloitte Legal
Tomasz Podleśny – Senior Managing Associate, Radca Prawny w Deloitte Legal

14.00

Zakończenie spotkania

Serdecznie zapraszamy do udziału!


Główny Partner Merytoryczny - Deloitte

Deloitte w Polsce jest częścią międzynarodowej sieci Deloitte Touche Tohmatsu, zaliczającej się do „Wielkiej Czwórki” światowych firm doradczych i jest najszybciej rozwijającą się spośród nich. Deloitte świadczy usługi w zakresie doradztwa podatkowego, audytu i rachunkowości, doradztwa prawnego, księgowego i inwestycyjnego, a także specjalistyczne usługi doradztwa gospodarczego oraz kompleksowe doradztwo personalne i usługi aktuarialne. Na całym świecie zatrudnia ponad 244 000 specjalistów w ponad 150 państwach. Deloitte w Polsce świadczy usługi doradztwa podatkowego od 1990 r. Dziś są największą spółką doradztwa podatkowego na rynku. Zespół firmy tworzy ponad 550 specjalistów, w tym doradców podatkowych, radców prawnych i adwokatów.

Zachęcamy Państwa do bezpłatnej subskrypcji Deloitte w zakresie informacji o zmianach w prawie i podatkach: www.deloitte.com/pl/subskrypcje  
Lista aktualnych wydarzeń: http://wydarzenia.deloitte.pl/
www.deloitte.com/pl  

Organizator – Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. (PARR)

Działamy od 1994 roku i prowadzimy szerokie działania związane z rozwojem regionalnym Pomorza. Od 1997 roku zarządzamy Słupską Specjalną Strefą Ekonomiczną, a od 2012 roku Słupskim Inkubatorem Technologicznym. Projekty realizowane przez PARR wspierają rozwój społeczno-gospodarczy regionu, akcelerację start-up’ów, upowszechnianie nowoczesnych technologii i innowacji, promocję szkolnictwa zawodowego i wyższego, wspieranie rynku pracy i osób wykluczonych społecznie. Od 2007 r. na terenie Miasta Wałcza funkcjonuje jedna z podstref Słupskiej SSE. Podstrefa Wałcz zajmuje obszar łącznie ponad 56 ha terenów inwestycyjnych, zlokalizowanych w dwóch kompleksach: przy ulicach Budowlanych i Południowej oraz przy ul. Kołobrzeskiej. Więcej informacji o Podstrefie Wałcz wraz z Video - tutaj
www.sse.slupsk.pl


Prelegenci

Krzysztof Wojtowicz - Dyrektor
Krzysztof jest licencjonowanym doradcą podatkowym i dyrektorem w dziale doradztwa podatkowego w szczecińskim biurze Deloitte, gdzie zajmuje się m.in. projektami z zakresu podatku dochodowego od osób prawnych, jak również wsparciem klientów Deloitte w prowadzeniu postępowań podatkowych i sporów przed sądami administracyjnymi. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie doradzania klientom w kwestiach związanych ze stosowaniem polskiego i międzynarodowego prawa podatkowego.


Agnieszka Ostrowska - Starszy Menedżer
Agnieszka jest licencjonowanym doradcą podatkowym i starszym menedżerem w biurze Deloitte w Szczecinie. Podczas swojej siedemnastoletniej praktyki w doradztwie Agnieszka zajmowała się przede wszystkim obsługą podmiotów z sektora finansowego. W ostatnich kilku latach Agnieszka koncentrowała się na doradztwie podatkowym przy fuzjach i przejęciach oraz procesach restrukturyzacyjnych dla klientów operujących w różnych branżach; brała czynny udział w wielu projektach due diligence.


Tomasz Podleśny - Senior Managing Associate
Radca prawny specjalizujący się w obsłudze prawnej sektora publicznego. Od lat związany z doradztwem na rzecz jednostek samorządu publicznego, obejmującym m.in. wsparcie w procesach kontrolnych w tych jednostkach. Autor książek i publikacji z zakresu prawa pracy, odpowiedzialności jednostek medycznych oraz gospodarki nieruchomościami.


Paulina Kalatzi - Associate
Radca prawny specjalizujący się głównie w prawie karnym skarbowym. Posiada doświadczenie w zakresie prawa podatkowego. Związana z doradztwem na rzecz jednostek samorządu terytorialnego. Wcześniej pracowała w organach administracji skarbowej.


Kontakt do organizatorów:

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. - Zespół ds. Promocji i Pozyskiwania Inwestorów
Agata Jaroszewska
Tel. 59 840 11 73/ e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   

Deloitte
Michał Biegański
kom. 512 192 013/ e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

AJ