Polska Agencja Inwestycji i Handlu we współpracy z firmą VERSHOLD HOLDING POLAND Sp. z o. o. mają zaszczyt zaprosić polskich przedsiębiorców na spotkania B2B z przedstawicielami firm z Changsha National High-Tech Industrial Development Zone, które odbędą się 26 lipca 2018 r. w Centrum Informacyjnym Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w Warszawie przy ulicy Bagatela 12, o godzinie 16:00.

Bezpośrednie spotkania biznesowe zostaną poprzedzone krótką prezentacją przedstawicieli z Changsha National High-Tech Industrial Development Zone.

Wydarzenie stanowi wyjątkową okazję do nawiązania kontaktów i potencjalnej współpracy z partnerami z Państwa Środka.

Językiem spotkań będzie język angielski.

Firmy zainteresowane udziałem w spotkaniach B2B prosimy o rejestrację za pomocą formularza rekrutacyjnego do dnia 24 lipca 2018 r. do godziny 16:00 pod adresem:

http://www.gochina.gov.pl/B2B_delegacja_Changsha

Opisy chińskich firm biorących udział w zorganizowanym przez PAIH wydarzeniu znajdują się w załączniku oraz na stronie: http://www.gochina.gov.pl/20180718/Spotkania_B2B_z_przedstawicielami_firm_z_Changsha

Organizatorzy:

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.

Współorganizatorzy:

  • VERSHOLD HOLDING POLAND Sp. z o. o.
  • Chińsko-Polska Fundacja Komunikacji i Rozwoju

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opublikowano: 2018.07.20 MK