GES2019.jpgGlobal Entrepreneurship Summit 2019 (Globalny Szczyt Przedsiębiorczości) odbędzie się w dniach 4-5 czerwca w Hadze w Holandii, na który zaproszeni zostaną najbardziej inspirujący przedsiębiorcy na świecie, wprowadzający innowacje w dziedzinie rolnictwa, łączności, energii, zdrowia i wody. Jesteś przedsiębiorcą z branży czy inwestorem chętnym do zainwestowania środków pieniężnych w tych sektorach? Aplikuj już dziś!

Tegoroczna, dziewiąta już edycja Szczytu, organizowana jest wspólnie przez rządy USA i Holandii i odbędzie się po raz pierwszy w Unii Europejskiej. Celem wydarzenia jest napędzanie innowacji poprzez przedsiębiorczość i łączenie przedsiębiorców, inwestorów, innowatorów, decydentów, globalnych marek i liderów myśli z całego świata. Szczyt zgromadzi około 2000 uczestników, w tym 1200 przedsiębiorców, 400 inwestorów oraz 400 liderów i decydentów. Dwudniowy program wypełniony będzie wystąpieniami prelegentów, panelami dyskusyjnymi, spotkaniami matchmakingowymi i spotkaniami z inwestorami.

Aplikacje można składać do 30 stycznia 2019r.

Szczegóły dot. tego wydarzenia oraz kryteria dla przedsiębiorców i inwestorów dostępne są na stronie internetowej: https://www.ges2019nl.nl/ges-2019-at-a-glance/stage-for-innovation

Bezpośredni link do formularza zgłoszeniowego
: https://www.ges2019nl.nl/europe

ges 2019 at a glance

SIT logo kolor v9

Wystartuj z nami

logo SSSE pl

Inwestuj z nami

logo PARR pl

Rozwijaj się z nami