Za naszym pośrednictwem Biuro Pomorskie z siedzibą w Chinach zaprasza do zapoznania się z najciekawszymi wydarzeniami, oragnizowanymi w najbliższymczasie na terenie Państwa Środka.

W imieniu Biura Pomorskiego z siedzibą w Chinach zachęcamy do zapoznania się z informacją o targach i innych wydarzeniach zaplanowanych na najbliższe miesiące.

The 24th China International Furniture Woodworking Machinery Components & Raw Materials Exhibition – 21-23 czerwca | Dalian
Najważniejsze targi przemysłu meblarskiego i drzewnego w północnych Chinach, jedna z największych światowych imprez targowych, oferująca szeroką gamę produktów meblowych i surowców do produkcji. Na targach prezentują się hurtownicy, dostawcy drewna, producenci meblioraz elementów dekoratorskich, firmy produkujące maszyny do drewna, agencje i organizacje handlowe.

China Wood EXPO 2019 17-19 lipca | Szanghaj
Międzynarodowe Targi Drewna skupiają producentów drewna, tarcicy, płyt, podłóg, domków, produktów z drewna tj. drzwi, okna, schody, szafy, meble, producentów maszyn do obróbki drewna, akcesoriow itp.

China International Environmental Boiler Exhibition 24-26 lipca | Pekin
Targi dają uczestnikom możliwość poznania produktów takich jak elektryczne kotły grzewcze, urządzenia do uzdatniania wody, pompy systemowe i wiele innych. Koncentrują się wokół nowych urządzeń grzewczych, promowaniu wykorzystywania czystej energii .

China Guangzhou International Natural and Organic Food Exhibition 30 sierpnia-1 września | Guangzhou
To doskonała okazja dla firm z branży, producentów, sprzedawców, dystrybutorów żywności i produktów eko do zaprezentowania się przed bezpośrednim klientem, jak też nawiązania współpracy ze sklepami i hurtowniami. Targi umożliwiają promowanie zdrowej żywności oraz zdobywanie i wymianę wiedzy w zakresie zdrowego odżywiania.

2019 China International BioPharma and Biotechnology Exhibition 20-21 września | Taizhou
BIO CHINA 2019 ściąga wystawców i profesjonalnych odbiorców z całego świata specjalizujących się w biomedycynie, medycynie regeneracyjnej, biotechnologii, komórkach macierzystych, ortopedii i biochemii.

IEEV China International Energy-saving and Intelligent Connected Vehicles (New Energy Vehicles) Exhibition 17-20 października | Pekin
IEEVChina - Chiny Międzynarodowa wystawa poświęcona oszczędzaniu energii i nowym pojazdom energetycznym jest punktem odniesienia dla nowego przemysłu motoryzacyjnego, a także profesjonalnej platformy do prezentowania energooszczędnego przemysłu samochodowego w Chinach.

China Fisheries & Seafood Expo 2019 6-8 listopada | Qingdao
Największe w Azji targi poświęcone przemysłowi rybołóstwa przyciągają co roku producentów i odbiorców branży. Prezentowane są sprzęt do hodowli ryb, przetwarzania
ryb, sprzęt rybacki, opakowania, owoce morza. Targi są szansą na dostęp do największego i najszybciej rozwijającego się rynku owoców morza na świecie.

więcej

opublikowano 15.05.2019 K.K.

SIT logo kolor v9

Wystartuj z nami

logo SSSE pl

Inwestuj z nami

logo PARR pl

Rozwijaj się z nami