Rynek chiński jest szczególnie atrakcyjny, a wejście na niego poprzez sprzedaż internetową jest najprostszym sposobem, by rozpocząć jego podbój. Warto dobrze się do tego przygotować, by podjęte działania przyniosły zamierzony efekt. Centrum Studiów nad Prawem i Gospodarką Chin wraz z Samorządem Województwa Pomorskiego i Stowarzyszeniem „Pomorskie w Chinach” serdecznie zapraszają 6 lutego 2020 r. (czwartek) na bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców.

Szkolenie odbędzie się w Sali Polskie Niebo w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego, ul. Augustyńskiego 1 w Gdańsku od 9.00 do 14.30. Prelegent, pan Karol Piekut, jest ekspertem Centrum Studiów nad Prawem i Gospodarką Chin funkcjonującego na Uniwersytecie Warszawskim – kilka lat spędził w Chinach, współpracuje z firmami zainteresowanymi ekspansją na rynek chiński.

Program

Szkolenie jest bezpłatne.

Zgłoszenie można kierować pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 3 lutego 2020 roku. Ilość miejsc jest ograniczona.

opublikowano: 22.01.2020r., K.K.

SIT logo kolor v9

Wystartuj z nami

logo SSSE pl

Inwestuj z nami

logo PARR pl

Rozwijaj się z nami