Trwa nabór na udział na Polskim Stoisku Narodowym na targach w Hannover Messe 2020. Wydarzenie skierowane jest do innowatorów z sektora przemysłowego, udział w targach umozliwia nawiązanie zagranicznych kontaktów biznesowych, sprzyja pozyskaniu nowych klientów i daje rozpoznawalność marki.

PAIH zaprasza producentów innowacyjnych rozwiązań, promujących zrównoważoną produkcję do udziału w wydarzeniu w dniach 20-24.04.2020r

Motywem przewodnim Hannover Messe 2020 jest transformacja przemysłu "Industrial Transformation - how Change becomes Growth". Wydarzenie skoncentrowane będzie na trzech wiodących tematach. Są to:

  • indywidualizacja i elastyczność produkcji masowej, co wynika z ogromnej potrzeby zakupu przez konsumentów produktów "szytych na miarę".
  • digitalizacja - od Internet of Things, przez analizę danych, po sztuczną inteligencję.
  • dekarbonizacja i ochrona środowiska, czyli produkcja zrównoważona i neutralna pod względem emisji dwutlenku węgla, jako czynnik wzmacniający pozycję rynkową.

Więcej informacji na stronie organizatora, pświęconej wydarzeniu - link.

Zgłoszenia można przesyłać do 25 lutego 2020 r. na adres - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

opublikowano: 18.02.2020r., K.K.

SIT logo kolor v9

Wystartuj z nami

logo SSSE pl

Inwestuj z nami

logo PARR pl

Rozwijaj się z nami