Pomimo pandemii i różnych, często nie małych, wyzwań ten rok był bardzo optymistyczny dla naszej Strefy - wydaliśmy 14 decyzji o wsparciu na nowe inwestycje o wartości przeszło 225 mln zł. Dzięki zaangażowaniu inwestorów powstanie blisko 600 miejsc pracy. Ważnym podkreślenia jest fakt, że większość z tych projektów zrealizują polskie MŚP.

podsumowanie roku 2020 1

Pośród tych firm są zarówno przedsiębiorcy realizujący nowe inwestycje jak i Ci rozwijający dotychczasowe działalności, poprzez zwiększenie zdolności produkcyjnej i wdrożenie innowacyjnych rozwiązań.

Co ważne, większość z tych inwestycji zostanie zrealizowana na terenie powiatów o wysokiej stopie bezrobocia i miastach średnich tracących funkcje społeczno-gospodarcze. Dzięki tym przedsięwzięciom lokalne gospodarki będą miały szansę na zrównoważony rozwój.

GRATULUJEMY i DZIĘKUJEMY wszystkim przedsiębiorcom za ich zaufanie i zarazem odwagę, że w tych trudnych i wymagających czasach podejmują ryzyko inwestycyjne.


✅ AWIS Sp. z o. o. (Gmina Borzytuchom)
✅ EUROSTYROPIAN Jarosław Domaradzki (Gmina Słupsk)
✅ GAWIN Jarosław Gawin (Gmina Bytów)
✅ GAWIPOL Bartosz Gawin (Gmina Człuchów)
✅ INVESTA Sp. z o.o. (Miasto Wałcz)
✅ KUNERT GROUP Sp. z o.o. (Miasto Koszalin)
✅ MASS Sp. z o.o. (Miasto Koszalin)
✅ MS WIĘCEJ NIŻ OKNA Sp. z o.o. (Miasto Słupsk)
✅ ODIN Sp. z o. o. (Miasto Koszalin)
✅ PPHU BARBARA 1 Marek Niedźwiedź (Gmina Człuchów)
✅ PROSPAL S.C. Ireneusz Spałek, Krystyna Spałek, Adrian Spałek (Gmina Słupsk)
✅ QFLEX Sp. z o. o. (Miasto Koszalin)
✅ SCANRAD Sp. z o.o. (Gmina Karlino)
✅ VOLANTE Sp. z o.o. (Miasto Koszalin)

Korzystając z okazji życzymy wszystkim przedsiębiorcom, partnerom samorządowym i biznesowym, samych sukcesów zawodowych, a także zadowolenia i satysfakcji z podjętych wyzwań w Nowym 2️⃣0️⃣2️⃣1️⃣ roku!

Z serdecznymi noworocznymi pozdrowieniami od Załogi Pomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. zarządzającej Słupską Specjalną Strefą Ekonomiczną i Słupskim Inkubatorem Technologicznym.

SIT logo kolor v9

Wystartuj z nami

logo SSSE pl

Inwestuj z nami

logo PARR pl

Rozwijaj się z nami