Agencja Pośrednictwa Pracy (nr rejestracyjny 6936) działa przy Pomorskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Słupsku
 
PARR.S.A jest liczącym się podmiotem w dziedzinie doradztwa personalnego oraz pośrednictwa pracy na lokalnym i zagranicznym rynku pracy. Specjalizujemy się w bezpośredniej rekrutacji wysokiej klasy pracowników do wszystkich działów gospodarki. Współpracujemy z wieloma pracodawcami w kraju i za granicą. Rzetelnie przygotowujemy kandydatów do rozmów kwalifikacyjnych według zapotrzebowania danego pracodawcy. Prowadzimy wieloetapową selekcję, co pozwala na wyłonienie najlepszych kandydatów. Zajmujemy się również szeroko rozumianym doradztwem personalnym. W swojej działalności kierujemy się dobrem i zadowoleniem naszych klientów, co pozwala nam na dynamiczny rozwój. W swojej pracy wykorzystujemy szeroką promocję w mediach lokalnych i krajowych, co gwarantuje mam, że jesteśmy rozpoznawalni na rynku pracy. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z nami w w/w zakresie prosimy o kontakt z naszymi doradcami.

Zespół Agencji Pośrednictwa Pracy:

Małgorzata Duras, kom. 885 857 004, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ksenia Aleksandrowicz, tel. 59 841 28 92, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 Wprowadziła: AJ

Inwestorzy SSSE